Veroniku Žilkovou naštval dotaz, zda je na Agátu pyšná. Jestli mě nechcete sledovat, tak mě nesledujte, vzkázala herečka

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Veronika Zilkova
Zdroj: Profimedia

Veronika Žilková se v poslední době hodně zastává své dcery Agáty Hanychové, která to dle ní nemá lehké. Nyní ji velmi naštval dotaz její sledující, zda je na svou dceru pyšná. V rámci odpovědi herečka přišla s odhalením, že to byl Jaromír Soukup, kdo se rozešel s Agátou.

Veronika si po rozvodu s manželem Martinem Stropnickým užívá svobody a společnosti Josefa Holomáče. S ním také vyrazila na dovolenou na Kanáry.

Vánoční dárek

„Dostala jsem to jako vánoční dárek od Pepy,“ prozradila v živém vysílání na svém instagramu, kde si pro své sledující připravila pravidelnou dávku cvičení.

Prozradila také, že v oceánu to moc na koupání není, ale hotel disponuje bazény, takže si dovolenou s all inclusive užívají. Ve svých stories pak sdílela fotografii nabídky jídla a dodala, že na dovolené máte 2 možnosti: zkazit si dovolenou, nebo postavu.

V rámci hotelu je prý mnoho důchodců, mezi které se zařadila i sama herečka, a také dva chlapci s píšťalkami.

„Tady v hotelu byli němečtí chlapečci, kteří dostali píšťalky, to bylo hrozné. Od deseti hodin do půlnoci furt pískali, já bych jim to samozřejmě asi jako matka nedovolila, aby otravovali hosty, ale tady se toleruje dětské veselé chování,“ uvedla rozmrzele.

Dovolenou si přesto užívá a překvapilo ji, že na pláži jsou mezi turisty i nudisté. Jedná se o totiž o smíšenou pláž.

Dotaz, který herečku rozčílil

V rámci dalšího živého vstupu odpovídala na dotazy svých sledujících a jedna se jí zeptala, zda je pyšná na svoji dceru.

To herečku viditelně rozčílilo a dotyčné doporučila, že ji nemusí sledovat, pokud nechce.

„Agátka to má těžký. Všechny noviny psaly, že Agátka opustila pana Soukupa. Ne, bylo to tak, že na konci prázdnin pan Soukup řekl, že už s Agátkou nechce být,“ uvedla otevřeně k rozchodu dcery se Soukupem.

Že ji dotaz hodně naštval, bylo zřejmé i z pokračování.

„Možná kdybyste viděli vnoučata po návštěvě pana Soukupa, tak byste taky souhlasili s tím, ať už nejsou spolu. Takže prosím vás, dejte mi pokoj s takhle hloupýma dotazama,“ nebrala si herečka servítky.

Doufá, že dcera nalezla štěstí

Veronika Žilková je v tomto ohledu velkou podporovatelkou dcery Agáty, která se nedávno překvapivě vdala za partnera Mirka Dopitu.

Herečka však věří, že nyní bude její dcera šťastná, a jako mámu ji logicky takové dotazy velmi rozčilují.

„Znám Mirka ještě jako spolužáka Agáty ze základní školy. Takže mě moc těší, že Kryšpín bude mít oba rodiče spolu –⁠ budou takto kompletní rodina. Je moc hodný na děti a je to fajn člověk, má smysl pro humor a celá naše rodina ho vždy měla ráda,“ neskrývala Žilková nadšení z dceřina rozhodnutí.

Zdroje: Instagram, OnlyU, Prima Ženy

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články