KOMENTÁŘ: Agáta Hanychová se vdala. Vydrží jí to do konce roku, nebo snad dokonce do jara? Už kvůli dětem lze jen doufat, že co nejdéle

od Soňa Jiroutová
3 minuty čtení
Agata Hanychova Miroslav Dopita
Zdroj: CNC / David Kundrát Pavel Machan Marek Pátek Martin Hykl / CNC / Profimedia

Mysleli jste si, že co se týče Agáty Hanychové, už vás nic nepřekvapí? Tak možná právě proto se Agáta rozhodla vám ukázat, že má ještě hodně překvapení v záloze. A tak ačkoliv se nedávno dušovala, že už se nikdy nevdá, je opět vdanou paní. Do stejné řeky nevstoupíš dvakrát?

Následující text je komentářem autorky. 

Dle serveru iDNES měla svatba proběhnout 29. prosince krátce před polednem. Stejný server pak uvádí, že influencerku odvedl k oltáři syn Kryšpín, což potvrzuje i video z obřadu.

Právě Kryšpín byl důvodem, proč si prý Agáta hodně rozmýšlela návrat k jeho otci.

„Určitě jsme nad tím hodně přemýšleli. Ani jeden nechceme ublížit Kryšpínovi, aby znovu přišel o tátu. Budeme dělat maximum, abychom to nepos*ali,“ napsala Agáta v říjnu na instagram.

Vdávat se už nechtěla

Server Extra byl dokonce u svatby přítomný a přinesl videa a fotky z obřadu, na kterém nechyběla ani dcera Mia, která šla za družičku.

Tu má Agáta s Jakubem Prachařem, který byl doposud jediný muž, kterého pojala za manžela. Právě kvůli následným tahanicím, kvůli nimž prý přišla o mnoho peněz a musela Jakuba vyplatit, tvrdila, že se již vdávat nebude.

„Proboha ne, já určitě, určitě nebudu mít už nikdy žádnou svatbu. Nejsem blázen, po tom, jak mi ty svatby a rozvody jdou, tak bych mohla s dětmi zůstat na ulici. Takže ne, děkuji, já jsem skončila. Nejsem si ničím opravdu tak jistá jako tím, že už si nikdy nikoho nevezmu,“ uvedla dle serveru Super ve svém živáku.

Žádost u myčky nádobí

A nakonec to byla ona, kdo svého nastávajícího požádal o ruku u myčky nádobí. „Nejdřív jsem žádala já, pak až Mirek,“ svěřila se serveru Extra těsně před svatbou.

Mirek k tomu dodal, že měl prsten již nějakou dobu koupený, ale rozhodlo až to, když ho ukázal Mie a ta měla radost.

„Pro mě bylo důležité, aby u toho byly všechny děti. To jsem věděl, že chci. Nakonec ta pravá chvíle přišla v půl dvanácté v noci u otevření myčky,“ dodal.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Agata Hanychova (@agatahanychova)

Co na to Soukup?

Ještě před čtyřmi měsíci vůbec nic nenasvědčovalo tomu, že by se k sobě měli Agáta a Mirek vrátit. Agáta si totiž užívala sluníčka ve Španělsku po boku svého partnera Jaromíra Soukupa.

Pak však nastal zlom, Agáta se vrátila s dcerou Rozárkou do Čech, oznámila rozchod a chvíli nato potvrdila spekulace, že se vrátila k bývalému partnerovi Mirkovi.

Není se tedy čemu divit, že se server Super dotázal právě Jaromíra Soukupa, co na svatbu říká.

„Bez komentáře. Jediné, co mě zajímá, je naše dcera Rozárka, kterou nade vše miluji,“ odpověděl ne moc nadšeně.

Už se uzavírají sázky

Mé prvotní reakce nejsou publikovatelné a upřímně ani stávající komentář nelze plně napsat. Agáta je dle mého názoru impulsivní a velmi citlivý člověk, který se řídí srdcem.

Bohužel pro ni a pro její děti. Proč bohužel? Kryšpín a Mia museli již několik let snášet její nové vztahy a rozchody, což pro ně jistě nebylo nic příjemného.

Poslední vztah jejich maminky byl pak dle Agáty pro děti dokonce velmi náročný a děti nebyly šťastné.

Ačkoliv nyní vypadá Agáta šťastně a Kryšpín se dočkal úplné rodiny, je jen otázkou, kdy Agátina impulzivnost opět všechno zničí.

Sama za sebe bych jí moc přála, aby tentokrát zvládla zachovat klidnější hlavu a neřešit vše hned a veřejně. I tak je všem jasné, že manželství má nejistou budoucnost.

S jistotou však můžeme říct, že minimálně letos Agátě a Mirkovi jejich manželství vydrží. Ačkoliv, mluvíme o Agátě, takže vlastně ani to nelze říct s jistotou.

Sázkové kanceláře jsou optimističtější a vyhlásily sázky na to, zda to manželům vydrží alespoň do jara. A jaké jsou vaše odhady?

Zdroj: Super, iDNES, Instagram, Extra, YouTube

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články