Veronika Žilková zahání stesky prací, dokonce kvůli tomu zanedbává své fanoušky

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Zilkova Veronika
Zdroj: Nextfoto

Jedním ze zaručených způsobů, jak se zbavit smutku a stresu, je bezesporu práce. Své o tom ví i herečka Veronika Žilková. Ta tak intenzivně pracuje, že už nemá čas ani na své oblíbené cvičení s fanoušky. Ti jí to však vůbec nevyčítají.

Veronika Žilková rozhodně neměla jednoduchý začátek roku 2022. Po náročném rozchodu se tak snaží dát opět dohromady.

Jak jsme už v minulosti informovali zde, její manžel, velvyslanec Martin Stropnický, ji opustil po 14 letech manželství. Svou roli v tom zřejmě hrála i jeho mladá podřízená.

Veronika je v jednom kole

Oblíbená herečka se veškeré chmury snaží zahánět především prací. Na svůj instagram tak téměř každý týden přidává fotky ze svých nových projektů.

Naposled se například pochlubila, že začíná natáčet nový film Světýlka. Jindy zase pozvala své sledující na videoslužbu Voyo, kde je od úterý k dispozici nové české drama Jitřní záře, v němž si Žilková zahrála jednu z hlavních rolí.

Nestíhá své cvičení s fanoušky

Do toho pravidelně hraje v Divadle Bez zábradlí. Má toho zkrátka nad hlavu. Nyní se svěřila sledujícím, že nemá dost času ani na svého oblíbeného koníčka.

Už od dob covidu blonďatá herečka pravidelně cvičila, což by nebylo tak neobvyklé, ale ona cvičila dokonce online se svými fanoušky na instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Veronika Zilkova Stropnicka (@veronikazilkovastropnicka)

Její sledující ji chápou

Právě to byla jedna z věcí, která ji po rozchodu držela takzvaně nad vodou. Nyní ovšem nestíhá cvičit tak pravidelně, jak byla zvyklá.

Fanoušci ji ale okamžitě podpořili. „Nevadí, starších je tu dost a každý si podle nich může cvičit,“ napsala jedna z uživatelek. „Zvládneš příště,“ napsala jí Marie. Veronika musí být ráda, že má takové pohodové fanoušky.

Zdroj: Instagram, OnlyU, TN Nova

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články