Kariéra Stropnického mladé milenky začala strmě stoupat. Spekuluje se, že jí pomohl k lepšímu místu

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Stropnicky Zilkova
Zdroj: Profimedia

Mluvčí ministerstva zahraničí Lenka Do zřejmě teď nemá příliš klidné spaní. Vrásky na čele jí nepřidělává jen situace na Ukrajině, ale také situace v Tel Avivu. Skandál s rozchodem tamního velvyslance Martina Stropnického s Veronikou Žilkovou nabývá stále větších rozměrů.

Tento příběh o konci jedné velké lásky zná dnes už zřejmě každý. Martin Stropnický se rozešel se svou manželkou po 14 letech manželství e-mailem.

Rozchod e-mailem

Nikoho nepřekvapilo, že právě způsob rozchodu začal hýbat českým showbyznysem. S časem ale začalo na povrch vyplouvat stále více okolností, které dělají z rozchodu pořádný skandál.

Stropnický v osudovém e-mailu sice napsal, že herečku už nemiluje a další život s ní neplánuje, zapomněl se ale zmínit, že má za herečku už náhradnici.

Neexistuje snad větší klišé

Kdyby krize středního věku mohla nést jméno, zřejmě by to bylo Markéta Horňáková. Třicetiletá blondýna, která byla ještě nedávno na konzulátu v Izraeli stážistkou.

Jak se posléze ukázalo, právě ona je důvodem rozchodu páru, který mnozí považovali za velmi stabilní. Deník Aha! ale nedávno přinesl informace, které si ministerstvo zahraničí za rámeček zřejmě nedá.

Vztah se propíral na půdě ambasády už pořádně dlouhou dobu. „Chlubila se, že ho (Martina Stropnického – pozn. red.) určitě rozvede, dokonce se na to mezi kolegy vsázelo,“ řekl deníku jeho anonymní zdroj.

Dělá kariéru

To ale není všechno. Podle informátora začala kariéra slečny Markéty najednou strmě stoupat. Není tak těžké domyslet si, proč tomu tak asi bylo.

„Za Stropnického prošla výběrovým řízením na vyšší post a od té doby dělá kariéru,“ uvedlo Aha! Až čas tedy ukáže, jak to vše doopravdy bylo. Pravdou ale je, že dobré světlo to na Českou republiku zrovna nevrhá.

Zdroj: Aha!, Blesk, OnlyU

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články