Veronika Žilková zareagovala na to, že Stropnický jako velvyslanec kvůli milence porušuje pravidla. Vysmála se mu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
veronika zilkova
Zdroj: Nextfoto

Veronika Žilková si prochází těžkým životním obdobím. Manžel Martin Stopnický jí nejprve e-mailem napsal, že už ji nemiluje a chce se rozvést, pak se přiznal k milence. Celá situace se navíc velmi rozebírá v médiích. Herečka se tak rozhodla postěžovat si na celou věc i na sociálních sítích.

Manžel Žilkové si údajně začal s mladší kolegyní na pracovišti. Právě kvůli té měl nakonec vztah páru skončit. Žilková v minulosti přiznala, že jí chodily anonymní e-maily, kterým původně nevěřila. „První před třemi lety a v posledních měsících znova. Informovala jsem o nich opakovaně manžela. Dosud to vyvracel,“ svěřila se.

Brzy ale zjistila, že na zprávách něco bude. „Manžel mi před pár dny tuto mladičkou milenku osobně přiznal. Víc to na žádost manžela nebudu komentovat. Ale asi bude pravda, že jejich vztah trvá celé tři roky,“ dodala. Celá situace se ale dál a dál v médiích rozmazává a Žilková si své nekomentování nakonec přece jenom rozmyslela.

Dělá, že ji to netrápí?

Je jasné, že Žilková celou situaci silně prožívá. Pár dní předtím, než jí manžel oznámil, že už s ní nechce být, ho s dcerou Kordulou navštívily, užily si v zahraničí společnou dovolenou, plánovaly se za ním dokonce vrátit. Teď se ale mluví o tom, že už žije s jinou.

„Pokud to tak je, bylo by to proti všem bezpečnostním předpisům, nařízením a diplomatickému protokolu. V rezidenci smí bydlet pouze rodina velvyslance,“ řekla herečka k celé situaci. O tom, co se na ministerstvu zahraničí, kde její muž pracuje, smí a nesmí, ale očividně ví média své. A Žilková na jejich slova reaguje.

Přitom na sociálních sítích všechno doplňuje vysmátými smajlíky, ironickými poznámkami a nadsázkou, jako kdyby chtěla ukázat, že ona si z celé události vůbec nic nedělá. Je ale tak trochu vidět, že za svá slova jen skrývá emoce, které jsou v její situaci přirozené.

Co se dočetla v médiích

„Každý v práci asi líbat ruku nemůže. V Blesku jsem se právě dočetla zajímavou novinku,“ napsala k fotce na sociální síti, přidala vysmátého smajlíka a zmínila ještě zjištění Blesku:. „Milenecký poměr na pracovišti je také v kontrastu s etickým kodexem Ministerstva zahraničí ČR,“ cituje Žilková zmíněný deník.

Naráží tím na to, že Stropnického milenka Markéta Horňáková, konzulární asistentka na velvyslanectví v Izraeli, se velmi často zjevuje v jeho velvyslanecké rezidenci, což je proti pravidlům, jak napsal Blesk.

„Zaměstnanec se v soukromém životě vyhýbá takovým činnostem, chování a jednání, které by mohly snížit důvěru ve státní správu v očích veřejnosti, nebo dokonce zavdat příčinu k ovlivňování zaměstnance,“ pokračuje herečka a nezapomíná všechno doplnit smajlíky a srdíčkem.

Závěrem pak s nadsázkou Žilková u fotografie dodala: „Herec Lukáš Pavlásek v práci líbat roku může, naopak to patří k jeho roli. Foto mého nejoblíbenějšího českého herce. Z nové minisérie komedií První dobrá.“

Zdroj: Instagram, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články