Veronika Žilková si myslí, že má Agáta na miminko ideální věk. Až porodí, bude jí 38 let

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
veronika zilkova
Zdroj: Nextfoto

Informace o těhotenství Agáty Hanychové zaskočila nejen fanoušky, ale očividně také některé lidi z jejího blízkého okolí. Například její maminka Veronika Žilková se nejprve tvářila, jako kdyby vůbec o ničem nevěděla. Později se ale ukázalo, že pravda je trochu jiná.


Hanychová s Žilkovou k sobě mají velmi blízko a jedna druhé se s ničím netají. Když se ale Agáta pochlubila Blesku s tím, že je pravda to, o čem si už pár fanoušků šuškalo, první reakce její maminky byla šokující. Hanychová přiznala, že je těhotná, ale Žilková nechápala, o čem je řeč.

„Nevím, o čem to píšete,“ řekla na otázky CNN Prima NEWS. Když média specifikovala dotaz a zeptala se Žilkové, co jim může říci k tomu, že čeká její dcera miminko s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem, přestala na zprávy reagovat úplně.

Každé dítě je v rodině vítáno

Jakmile se informace rozšířila, Veronika přestala držet bobříka mlčení a s médii navázala kontakt. Na dotazy webu Život v Česku odpověděla sice velmi stručně, přesto ale jisté informace fanouškům přinesla. Řekla mimo jiné, že má z těhotenství své dcery radost.

„Ano, každé miminko je u nás v rodině vítáno,“ odpověděla na otázku, zda se na nové vnouče těší. Hanychová má děti už dvě, jedenáctiletého Kryšpína s prvním partnerem Miroslavem Dopitou a pětiletou Miu s Jakubem Prachařem.

„Nejsem rodič, jsem prarodič. A doufám, že jako každou matku třetí dítě zklidní, tak že zklidní Agátu a bude už klidná matka, která si užívá miminka a rodičovství. Dvě předtím měla brzy, teď je to ideální věk,“ myslí si Žilková. Zda přijde na svět chlapeček, nebo holčička, to je jí jedno, hlavní je, aby bylo dítě zdravé.

Soukup se těší

V rozhovoru se Veronika zmínila, že Agátě bude v době narození miminka 38 let. To je podle jejích slov ideální věk na dítě. Mateřství by tak měla i vzhledem k tomu, že už dvě děti vychovala, zvládnout její dcera s chladnou hlavou. Ona jako babička rozhodně bude pomáhat, jak to jen půjde.

V posledních dnech se u Jaromíra Soukupa a Agáty Hanychové spekuluje také o tom, zda se vezmou. Soukup prý už dokonce naznačil, že by si svatbu přál.

Žilková ale v tomto ohledu nic prozradit nechtěla. „Nebudu za ně odpovídat. Radost mám z toho, že dítě přibude do rodiny, ale vztah je jejich věc a do toho nebudu mluvit,“ řekla.

Závěrem pak prozradila, že Jaromír si dítě velmi přál, takže se na něj opravdu těší. A ačkoli někomu to možná přijde poměrně rychlé, Agáta ve svém věku má nejen ideální, ale také ten nejvyšší čas myslet na děti, pokud ještě nějaké chce.

Zdroj: CNN Prima NEWS, Život v Česku, Blesk, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články