Agáta Hanychová čeká dítě Jaromíra Soukupa. Detaily tají, její partner mezitím mluví o svatbě

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
agata hanychova
Zdroj: Profimedia

Ještě před pár týdny tomu nikdo nevěřil. Vztah Agáty Hanychové a Jaromíra Soukupa neměl zpočátku příliš fanoušků. Postupem času ale lidé pochopili, že to dvojice myslí vážně. Kromě zamilovaných fotografií a společného pořadu teď jejich lásku potvrdila další informace: Agáta je těhotná.


Podle některých na to šli vcelku hopem. Na druhou stranu Agáta ve svých 37 letech nejspíš nechtěla už na nic čekat. Fanoušci se už pár dní pídili po tom, zda není influencerka těhotná, protože údajně odhalila v show Agáta Jaromíra Soukupa své těhotenské bříško.

A teď sama Hanychová informaci potvrdila. „Jsem těhotná,“ prozradila exkluzivně Blesku. Jakékoli další informace ale sdělovat odmítla. Vzhledem k tomu, že o svém vztahu s Jaromírem také nejprve mluvit nechtěla, nakonec je z něj ale doslova pořádná show, možná se brzy dočkáme i pořadu s názvem Dítě Agáty a Jaromíra Soukupa.

Nastane ten správný čas

Jak Blesk podotýká, Agáta Hanychová je zkušená maminka. Z prvního vztahu s Miroslavem Dopitou má jedenáctiletého syna Kryšpína, z druhého manželství s Jakubem Prachařem pětiletou dceru Miu. Proto dobře ví, že zatím není nic jisté.

Ještě neprošla ani prvním trimestrem, ve kterém probíhají veškerá vyšetření, informace si tak zatím nechává spíše pro sebe a podělí se o ně, až bude mít jistotu, že je vše v pořádku. Sledující ale přesto mohou jisté změny v jejím chování vnímat.

Agáta už nějaký ten den na instagramu vypadá unaveně, mluví o tom, jak se necítí ve své kůži, často mění nálady. Její jednání napovídá tomu, že hormony v jejím těle pracují. Často se také chlubí svými chutěmi na zmrzlinové poháry.

Částečně to propálil i sám Soukup

Mediální magnát v minulosti tvrdil, že si své soukromí spíše střeží. Pozorným fanouškům ale neunikne, že to není tak úplně pravda. I v případě Agátina těhotenství byl sdílnější, než by možná měl být.

„Nedovedu si představit, že bych s nějakým chlapem, kamarádem nekamarádem, mluvil o intimnostech mezi námi. Nikomu bych to neřekl. Komukoli. O vztahu se ani náhodou s nikým nebavím,“ říkal podle Extra původně. Pak se ale nejspíš něco změnilo.

„Jarda se už chlubí kamarádům, že jeho Agáta je těhotná. Je to ale teprve hrozně čerstvá zpráva, nicméně jsou z toho oba šťastní,“ potvrdily dva na sobě nezávislé zdroje z blízkosti páru. „Budou se brát! Mají se tak rádi, že se chtějí vzít,“ doplňují oba.

Dočká se Česká republika nového miminka, které bude snad ještě sledovanější než dcera Leoše Mareše? Vše tomu nasvědčuje. Zda ještě předtím proběhne svatba Jaromíra Soukupa, to tak jisté není, rozhodně to ale nelze vyloučit.

Zdroj: Blesk, Extra

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články