Veronika Žilková okomentovala nový vztah své dcery. Ironie z ní jde cítit na kilometry daleko

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
veronika zilkova
Zdroj: Nextfoto

Agáta Hanychová o svém novém vztahu s mediálním magnátem Jaromírem Soukupem příliš mluvit nechce. Potvrdila sice, že spolu už nějaký čas jsou, více ale říci odmítla. Na druhou stranu se zdá, že její maminka Veronika Žilková k tomu pár slov má. Nic pěkného si ale o novém páru nemyslí.

Herečka v současné době řeší vlastní rozvod s Martinem Stropnickým. Ohledně vztahů tak nejspíš momentálně nic moc řešit nechce. Agáta ji ale svým novým vztahem překvapila, a to rozhodně ne v milém slova smyslu. Nejprve se zdálo, že nebude Žilková situaci komentovat.

„Nebudu komentovat vztah mediálního krále a královny,“ řekla Blesku. Ironie z ní byla cítit na kilometry daleko a každý hned pochopil, že nadšená ze vztahu své dcery a Soukupa rozhodně není. Ačkoli nejprve tvrdila, že mluvit nechce, později se rozpovídala.

Hodí se k sobě

„Jediné, co k tomu mohu říct, je, že se k sobě velmi hodí,“ dodala Žilková po několika dotazech. I tuto poznámku ale myslela sarkasticky. Narážela především na to, že jak Agáta, tak i Jaromír střídají partnery jako na běžícím páse. Sama je nejspíš zvědavá, jak dlouho jim to bude klapat.

Zatímco Soukup byl v posledním vztahu necelé čtyři měsíce. Hanychová stihla od rozvodu s Prachařem v roce 2020 vystřídat 9 mužů. Majitel televizní stanice Barrandov je jejím desátým. Není se nejspíš čemu divit, že nechce o vztahu v médiích mluvit.

Čím více by se totiž chlubila, tím větší by potom byl i skandál po rozchodu, který podle Žilkové a také řady fanoušků nejspíš přijde velmi rychle. Ale kdo ví, třeba pár překvapí a jeho láska skutečně vydrží. Zdá se každopádně, že Agátina maminka si to nemyslí.

Naštvaná herečka

Žilková byla ve svém vyjádření k novému vztahu velmi stručná, reportéři Blesku z ní měli prý téměř až strach. Než se rozpovídala, vykřikla totiž jen „No comment!“ a zdálo se, že je opravdu naštvaná. „Pořád mi všichni volají. Asi si myslí, že budu jako matka komentovat vztah dvou dospělých lidí, kteří jsou navíc mediálně mnohem dál než já,“ řekla později pro TV Nova.

Kromě toho, že je Žilková nespokojená s novým vztahem své dcery, má dost problémů ve svém vlastním životě. Dá se tak očekávat, že nebude na dotazy novinářů odpovídat právě s úsměvem. Na druhou stranu to skoro vypadá, jako kdyby jí Agátina láska vadila víc než její vlastní rozvod.

Když to bylo naopak, Agáta se přitom maminky zastala. O Stropnickém, se kterým se Žilková rozvádí, pronesla nepěkná slova, a byla zásadně na Veroničině straně. Nejspíš by očekávala, že to bude fungovat i opačně, podle Žilkové jde ale o úplně jiný případ.

Zdroj: Extra, Super, TV Nova, OnlyU, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články