Za rozvodem Žilkové stojí mladá milenka. Stropnický je s ní už 3 roky, dokonce se snaží zabydlet u něj doma

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
stropnicky zilkova
Zdroj: Nextfoto

Ještě nedávno spolu trávili čas jako rodina. Veronika Žilková s Martinem Stropnickým sice sdíleli i s dcerou Kordulou na instagramu veselé fotky, o pár dní později se ale ukázalo, že je všechno jinak. Stropnický oznámil Žilkové, že už ji nemiluje. Začalo se spekulovat o tom, že má v cizině milenku, to teď navíc potvrdila i sama herečka.

Pár spolu tvořili 18 let. Na pozvání Stropnického, který je dlouhodobě pracovně v Dubaji, strávila Veronika se svým mužem a dcerou krásnou dovolenou. Jenomže 14 dní po návratu domů jí přišel e-mail, ve kterém ji Stropnický napsal, že už ji nemiluje.

Neměl slušnost říct jí to do očí. Údajně se odcizili, protože se dlouho nevídali. Skutečnost je ale prý jiná. Podle CNN Prima NEWS sama herečka přiznala, že si v zahraničí našel její manžel milenku. S informací přišel původně zdroj deníku Blesk, nyní jde ale prakticky o potvrzenou věc.

Trapný e-mail

To, že se chce Martin Stropnický rozvést, napsal své ženě v e-mailu. „Stálo v něm, že už mě nemiluje a že se mi omlouvá,“ přiznala se Žilková stručně. O celé situaci původně nechtěla vůbec mluvit, není se čemu divit. Její muž se zachoval trapně a ponížil tím, jak o situaci informoval, celé manželství.

Nyní ale Žilková o všem mluví narovinu. Podle nejmenovaného zdroje Blesku měl Stropnický milenku. „Chlubila se, že ho určitě rozvede, dokonce se na to mezi kolegy vsázelo. Za Stropnického prošla výběrovým řízením na vyšší post a od té doby dělá kariéru,“ píše se na webu.

Žilková nejprve tvrdila, že podobné informace dostávala velmi často, obvykle šlo o anonymy, které chtěly jejího manžela ponížit. „První před třemi lety a v posledních měsících znova. Informovala jsem o nich opakovaně manžela. Dosud to vyvracel,“ říká herečka.

Milenku potvrdil

„Manžel mi před pár dny tuto mladičkou milenku osobně přiznal. Víc to na žádost manžela nebudu komentovat,“ říká Žilková nakonec k celé situaci. „Asi bude pravda, že jejich vztah trvá celé tři roky,“ doplnila potom s tím, že už první anonym tedy mohl být skutečně nápovědou, že se něco děje.

Milenkou Stropnického má být Markéta Horňáková, která pracuje jako konzulární asistentka. Její vztah se Stropnickým je prý nyní tak trochu veřejným tajemstvím, a ona se dokonce už snaží zabydlet u něho doma. „Na to, že by jeho podřízená již v rezidenci velvyslance bydlela, nemám co odpovědět. Máme tam s Kordulou stále své osobní věci, protože jsme předpokládaly, že po otevření hranic v březnu 2022 proběhne dle možností návrat za otcem,“ řekla k tomu Žilková.

„Pokud to tak je, bylo by to proti všem bezpečnostním předpisům, nařízením a diplomatickému protokolu. V rezidenci smí bydlet pouze rodina velvyslance,“ dodala. Více se k celé situaci odmítla vyjádřit, je jasné, že se jí o tom všem mluví po tolika společných letech života velmi těžko.

Zdroj: CNN Prima NEWS, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články