Veronika Arichteva šla s břichem na trh. Svou postavu po porodu nehodlá schovávat

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Veronika Arichteva
Zdroj: Nextfoto

Herečka Veronika Arichteva se svým manželem Biserem vychovává syna Luku. Podle svých slov si dobře uvědomuje, že od porodu se její postava výrazně změnila. Nehodlá se ale kvůli tomu schovávat. Na své tělo je pyšná a pravidelně hledá podporu také u fanoušků.


Není výjimkou, že dají celebrity na sociální síť fotku, kterou si trochu říkají o pozornost. Někteří slavní používají filtry a úpravy, některé celebrity se ale nebojí ukázat skutečně svou postavu bez jakýchkoli umělých změn.

Nedávno například Anna Julie Slováčková napsala, jak je na své tělo hrdá. Zpěvačka si v minulosti prošla rakovinou, teď je ale zdravá a cítí se skvěle. A podpora fanoušků jí v tom pomáhá. Není tak vlastně nic špatného na tom, že si o ni podobnými fotkami na instagramu říká.

Stejně tak i Ewa Farna se svým klipem k písničce Tělo v minulosti poukázala na to, že krásní jsme všichni, ať už máme za sebou nemoc, porod nebo cokoliv jiného.

Také Veronika Arichteva si je vědoma, že po porodu se její postava změnila. Právě na to upozornila i ve svém posledním příspěvku. Krátký, ale výstižný popisek o tom, jak je sama se sebou spokojená i přesto, že vnímá své nedokonalosti, jí přinesl podporu fanoušků.

S břichem na trh

Arichteva na svém instagramu sdílela černobílý snímek, na němž se ukázala jen v plavkách a černém tílku, které odhalilo její bříško. Na sledující se na fotce zeširoka usmívá.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Veronika Arichteva (@veronikaarichtev)

„S břichem na trh. Na instáč. Na dovolenou. Je se mnou už dva a půl roku všude. Umím ho i schovat. Ale proč viď. Nejsem vytuněná máma, ale jsem šťastná máma. A trochu líná máma,“ napsala. Pak ještě podotkla, že opravdu není těhotná.

Dokonalá ženská

To, co potřebovala slyšet, toho se Veronika dočkala. Fanoušci totiž podle očekávání okamžitě začali připisovat pochvalné komentáře. A nejen oni, ale také celebrity.

Například Eva Burešová, která v poslední době sama řeší poporodní změny postavy, herečce vzkázala: „Seš ženská, seš krásná, seš milovaná. Není potřeba se nijak obhajovat. Těla jsou různá a to tvoje je boží.“ Pochvalu přidala i Alice Bendová: „Tsssss, takový pidibřicho, ukážu ti moje, to je kousek. Mám ho lehce přes plavečky.“

„Mně to vůbec nepřijde neestetické. Naopak. Přijde mi to milé, takové prostě reálné. Hezké,“ napsala uživatelka Anet. Veronika Arichteva tak večer může jít spát s klidnou hlavou. Fanouškům i svým hereckým kolegyním se líbí a může bříško dál vystavovat.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Blesk, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články