Anna Julie Slováčková je se svým tělem spokojená. Fanouškům poslala pozdravy z dovolené v plavkách

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Anna Slovackova
Zdroj: Nextfoto

Je důležité mít rád sám sebe. Tím se řídí Anna Julie Slováčková, která si v minulosti prošla nepříjemnými zdravotními problémy. Její tělo ji ale nakonec při bojích s rakovinou nezradilo a ona se teď snaží mu péči oplácet. A jak se zdá, vyplácí se to. Na sociální síti se pochlubila fotografiemi v plavkách. A sledující nestačí žasnout.


„Během nemoci jsem o sobě zjistila, že jsem silnější, než jsem si myslela, a že mě moje tělo nezklame, ačkoliv já už jsem ho zklamala několikrát. To je jedna z hlavních věcí. Také jsem zjistila, že i já mám limity a nejsem superhrdinka, abych musela všechno zvládat,“ uvedla Anna v rozhovoru pro Novinky.

I nadále v ní podle jejího vyjádření hlodají myšlenky, že by se nemoc mohla vrátit. Snaží se ale naplno si užívat života a nemyslet na tragédie. Snaží se především žít zdravě a dávat tělu vše, co potřebuje.

„Já obecně moc nepiju. Je mi z toho vždycky zle, a čím jsem starší, tím je to horší. Snažím se toho proto vyvarovat. Zároveň jsem ale bohužel typ člověka, který nemá stopku, když si dá jednu skleničku,“ přiznala svůj hřích v rozhovoru pro magazín Aktuálně.

Se svým tělem je spokojená

Anna Julie Slováčková si v současné době užívá dovolenou na Kapverdách. Sledujícím se v minulých dnech pochlubila tím, že i když někdy fouká a počasí není ideální, ona si volný čas užívá naplno. Do vody se tak nebojí skočit ani při velkých vlnách.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený 𝓐𝓷𝓷𝓪 𝓙𝓾𝓵𝓲𝓮 𝓢𝓵𝓸𝓿𝓪𝓬𝓴𝓸𝓿𝓪 (@anna_julie_slovackova)

Na jedné z fotek se pak ukázala lidem v plavkách a přidala pár slov o tom, jak skvěle se cítí. Ačkoli si prý myslela, že podobné fotky bude sdílet až v létě, rozhodla se nakonec přinést trochu léta mezi fanoušky už teď.

Konečně cítí tu správnou sebelásku

„Každá postava je v plavkách krásná. Jsem zdravá, můžu dělat práci, co mě baví, moje tělo se mnou jde teď ruku v ruce jako skvělý parťák jak na trénincích, koncertech, tak na dovče u moře. A já konečně začínám cítit úplně jiný typ sebelásky, než jsem doteď cítila,“ pochlubila se Anna.

Doplnila, že důležité je, aby měl člověk rád sám sebe, a požádala všechny, aby o svém vlastním těle přestali mluvit negativně. Za to ji sledující uznávají a posílají ji na Kapverdy pozdravy i pozitivní energii.

„Konečně! Já už se bojím otevřít instagram. Všude samá prsa, rty, botox… Já už někdy nevím, kdo je kdo. Aničko, buďte zdravá a usměvavá,“ vzkázala hudebnici uživatelka Andrea s tím, že je hezké se jednou také podívat na někoho přirozeného.

Zdroj: Novinky, Aktuálně, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články