Veronica Biasiol měla při seznámení s Bárou Mlejnkovou ze Survivoru přítele. Ze své lásky k ženě byla zpočátku zmatená

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Veronica Biasiol Barbora Mlejnkova
Zdroj: Profimedia

Hráčka pokeru Barbora Mlejnková se v poslední době stala sledovanou celebritou především díky pořadu Survivor. Ten v nedávné době opustila. V současnosti se tak soustředí především na svůj vztah s influencerkou Veronicou Biasiol.


Loni v červnu Veronica přiznala, že se se svou přítelkyní rozešly. Tehdy podle Super tvrdila, že je šťastná a že se chce v životě posunout někam dál. Ukázalo se ale, že k sobě s Bárou zkrátka patří, protože to netrvalo dlouho a obě krásky jsou opět spolu.

„K dobrému se vrací. My jsme na sebe tak celou dobu narážely, ty naše energie jsou dost silné obě. A teď to zkoušíme znovu. Potkaly jsme se na festivalu, a tak se ty naše cesty zase sešly,“ svěřila se Bára loni v září serveru Extra.

Obě zadané

„Když jsme se poprvé potkaly, řekla jsem si, že je Verča moc hezká holka. Ale nebylo v tom nic víc, byla jsem tehdy zadaná. Šťastně zadaná,“ řekla v podcastu HoneyTalk Bára. „Já to měla stejně, rozhodně jsem tam nejela někoho balit. Měla jsem přítele,“ doplňuje Veronica.

„Že se líbila ona mně, to smysl dává. Ale naopak? Já byla celá rozcuchaná, vypadala jsem jak Frodo Pytlík,“ pozastavila se Mlejnková nad tím, co na ní její partnerka tehdy vlastně viděla. O Veronice se navíc tehdy ještě nevědělo, že je bisexuální. A nevěděla to ani ona sama.

Byla ze svých pocitů zmatená

Veronica sice během prvního setkání s Bárou měla přítele, neustále se na ni ale prý musela dívat, snažila se s ní mluvit a nějakým způsobem se k ní dostat blíž. Když pak druhý den měla trochu soukromí, došlo jí, že je nejspíš zamilovaná do ženy.

Nahrávala tak svému kamarádovi hlasové zprávy, ve kterých se mu se vším svěřovala. Jak Bára podotýká, později hlasovky měla možnost slyšet. Jinak by snad prý ani nevěřila tomu, že po jednom dni se může někdo právě do ní takhle zamilovat.

A ukázalo se, že šlo o zamilování osudové. Báře ještě několik dní trvalo, než pochopila všechny signály. A nějaký čas pak obě ženy žily spokojeně ve svých vztazích. Nakonec je ale osud skutečně sehrál dohromady a teď jsou párem, který fanoušci milují.

Zdroj: Super, OnlyU, Extra, YouTube

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články