Manžel Venduly Pizingerové se otužoval i s malým Pepíkem ve sněhu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
vendula pizingerova
Zdroj: Nextfoto

Manžela Venduly Pizingerové svlečeného do půli těla už nejspíš viděli všichni její fanoušci. Josef se toho nebojí, a na instagramu své ženy se tak bez trička objevuje docela často. Na posledním snímku je ale i bez kalhot, navíc s malým Pepíkem ve sněhu.

Otužování je zdravé. Podle studie z časopisu Journal of Applied Physiology je vystavování těla chladu vhodným způsobem, jak zvýšit imunitu, ale také možností, jak předcházet cukrovce nebo srdečním onemocněním. Je ale třeba tělo zvykat postupně, upozorňuje příspěvek.

Už odmalička

Když chce někdo začít s otužováním, měl by na to jít pomalu. Zůstávat nejprve v chladu jen krátkou dobu a až časem si ztěžovat podmínky. A čím dříve se s otužováním začne, tím lépe. Málokoho by ale napadlo brát do sněhu nahého dvouletého chlapce.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vendula Pizingerova (@vendulapizingerova)

Josef Pizinger se otužování nebojí a podle reakce nejspíš ani malému Pepíkovi zima nevadí. Ten je v náručí tatínka úplně nahý, na snímku se ale zeširoka usmívá. Malého chlapce se rodina rozhodla zvykat na zdravý životní styl opravdu brzy.

„Ze sauny rovnou do sněhu a potom do bazénu. Já tedy jen do sněhu. Kluci jsou ale otužilí,“ napsala Pizingerová ke snímku, který na instagram přidala. Na něm se tentokrát pochlubila svým mužem nejen bez trička, ale ukázala fanouškům i jeho nahé pozadí. Některé ženy to ocenily.

Nahotu mu schvaluje

Někteří sledující mají za to, že se možná Josef před fanoušky objevuje bez trička až moc často. Pravda ale je, že většinu jeho fotek sdílí právě jeho žena. Ta nedávno například ukázala, jak její muž nahoře bez vaří. To ale nebylo poprvé ani naposledy, co podobnou fotku sdílela.

Problém se svlékáním se do půli těla ale Josef nemá ani v případě reklam. „Dostal jsem nabídku a mě to oslovilo, tak jsem kývl. A navíc jsem celý honorář věnoval nadačnímu fondu Kapka naděje,“ přiznal se nedávno Blesku po nafocení snímků pro jeden nejmenovaný parfém.

A jeho žena s tím rozhodně žádný problém nemá. „Pepa má krásné tělo a mě to těší, protože je moje,“ zasmála se. Očividně je opravdu ráda, že se má čím pochlubit. A není se čemu divit. Poslední nahá fotka jejího muže na instagramu totiž fanynky zcela uchvátila.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Blesk, studie z časopisu Journal of Applied Physiology

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články