Vendula Pizingerová je šťastná žena. Užívá si pohled na manžela, který jí vaří bez trička

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
vendula pizingerova
Zdroj: Profimedia

Dítě s pusou od jogurtu, manžel u sporáku nahoře bez a mobilní telefon, který tuhle rodinnou idylku zachytí, v ruce. Tak vypadá dokonalý den v životě Venduly Pizingerové. Ta se nedávno svěřila na instagramu tím, jak vyrazila na houby, dnes má její příběh pokračování: Josef Pizinger totiž z hub umí v kuchyni vykouzlit divy.

Na videu, které Vendula zveřejnila, nejprve zaujme fanoušky malý Pepík. Ten si vychutnává jogurt, a i když ho patlá daleko více po obličeji, než se mu ho daří dopravit do pusy, očividně si svačinku užívá. Sama Vendula na pohoštění teprve čeká.

Zdá se ale, že se brzy dočká. Její muž totiž stojí u plotny a věnuje se množství hub, které se rodině nedávno podařilo nasbírat.

A kromě toho, že jídlo už ve svých začátcích vypadá dokonale, mnoho žen by mohlo Vendule její rodinnou pohodu závidět.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Vendula Pizingerova (@vendulapizingerova)

Přiznejte se, dámy, která z vás by si nechala líbit, kdyby váš manžel jen tak bez trička v kuchyni předváděl svá kouzla?

Josef Pizinger jednoduše ví, čím na svou ženu zapůsobit. A video i několik fotek, kterými se Vendula pochlubila, zaujaly také fanoušky.

Jako z romantického filmu

„Scéna jako z romantických filmů. Muž vaří, dítě je hodné, samo jí. Předtím sběr hub v lese s celou rodinou. No, někdy to tak vyjde. Není to tak častý úkaz, o to je ale vzácnější,“ napsala Vendula k příspěvku.

Kromě krátkého videa, ze kterého se musí snad všem sledujícím sbíhat sliny, ukázala Vendula i několik fotografií.

Na jedné z nich je vidět košík plný obrovských hub, na další pak pánev s obrovským kusem masa a snítkou rozmarýnu. Josef je očividně vynikající kuchař.

Hříbková omáčka také vypadá skvěle, a ačkoli podle všeho rodina teď houby nejspíš bude jíst několik dní v kuse, nejspíš to nikomu nevadí. Některá jídla se nikdy nepřejí, zvláště pokud jsou dělaná s láskou k rodině.

Důkaz romantiky

Fanoušci se nad fotkami rozplývají z mnoha důvodů. Jedni tvrdí, že je vztah Venduly s Josefem tím pravým důkazem romantiky, jiným se líbí, jak si malý Pepík vychutnává jogurt. „Vy máte doma asi teplo, co?“ směje se jedna ze sledujících.

„Hned se mi zlepšila nálada. Vaši rodinku opravdu miluji a ráda sleduji,“ vzkázala Pizingerové další.

Rodinná pohoda zkrátka z fotografií i z klipu na sledující dýchá, a není se tak čemu divit, že se setkal příspěvek s takovým úspěchem.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články