Václav Kopta zavzpomínal na dobu, kdy byla jeho dcera malá treperenda. Teď je nadějnou zpěvačkou

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Vaclav Kopta
Zdroj: Nextfoto

Dcera herce Václava Kopty se už nějaký ten čas věnuje hudbě. Nedávno vydala novou písničku s názvem Right Now. Její otec je na ni velmi hrdý, v jeho očích ale bude logicky už navždy malá holčička, o kterou se jako vzorný tatínek staral.

Vyrostla mu před očima a on tomu občas nemůže uvěřit. Kopta na svém instagramu sdílel starší fotku, na které je se svou tehdy ještě malou dcerou. Od té doby uplynulo mnoho let a z Jany se mezitím stala hudebnice.

Hrdý tatínek

„To to letí! Tahle malá treperenda vydala dnes už svůj 4. singl a k němu i klip! Píseň se jmenuje Right Now (v překladu Právě teď) a vy si ji můžete právě teď pustit, kde se vám jen zlíbí!“ napsal hrdý otec na své sociální síti.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Václav Kopta (@koptavaclav)

Na fotografii je s malou holčičkou, která se v jeho objetí usmívá. Kopta i jeho dcera se za těch pár let výrazně změnili. Jejich rodinná láska je ale stále stejná.

Leeloo

Jana Koptová vystupuje se svými písničkami pod pseudonymem Leeloo.

„Neznamená to, že bych se za své jméno styděla. Jsem hrdá na to, že jsem Koptová, ale jednoduše se mi k mé tvorbě, která je zatím celá v anglickém jazyce, nehodí. Leeloo je jméno postavy mého oblíbeného filmu Pátý element,“ svěřila se Jana Koptová pro Blesk.

Jana Koptova

Zdroj: Nextfoto

Nová písnička umělkyně se dočkala pochvaly nejen od samotného tatínka, ale také od fanoušků. „Ta píseň je skvělá. A klip je moc pěkný,“ napsala na YouTube například jedna z posluchaček.

Jana není jedinou dcerou Václava Kopty, která je hudebně nadaná. Společně se starší sestrou Františkou dokonce v minulosti složily písničku. Jana v ní zpívá a její sestra hraje na ukulele.

Zdroj: Blesk, Instagram, OnlyU, YouTube

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články