Uršula Kluková se bojí o Jiřího Krampola. Za její názor na ni křičel do telefonu

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Jiri Krampol
Zdroj: Profimedia

Uršula Kluková a Jiří Krampol jsou přátelé už mnoho let. Od roku 1974 spolu hráli, ještě předtím do něj byla dokonce nějaký čas zamilovaná. Herečka podporuje Krampola, jak jen může. Nedávno si ale postěžovala, že se k ní nechoval právě nejlépe.

Krampol před časem podlehl výrazně mladší ženě, do které se bezhlavě zamiloval. A ačkoli mu mnoho lidí přeje, že i ve svém věku věří na novou lásku, přátelé o něj mají strach. A právě kvůli projevení obav dostala od Jiřího Uršula Kluková vynadáno.

Není žádná zlatokopka

Mnoho lidí tvrdí, že je s Krampolem jeho přítelkyně jenom kvůli penězům. On sám to ale popírá. A to i přesto, že mladá žena žije ve Švýcarsku, kde má partnera, a za Krampolem přijede jenom jednou za čas.

„Jirka je po jejím boku nesmírně šťastný. Její společnost mu dělá neskutečně dobře, září vedle ní jako sluníčko, ale bohužel všechno vidí růžovými brýlemi,“ prozradil pro CNN Prima News jeden z Krampolových přátel.

Sám herec ale trvá na tom, že jsou to nesmysly. Cítí se po boku mladší ženy velmi dobře a věří tomu, že i ona je s ním skutečně šťastná. A očividně je schopný se kvůli tomu pohádat i s přáteli.

Na Klukovou křičel do telefonu

V minulosti byla Kluková do Krampola zamilovaná. Nakonec jejich vztah zůstal čistě přátelský, baví se spolu ale už opravdu velmi dlouho a znamenají jeden pro druhého hodně. Proto se o něj herečka logicky bojí.

Jenže nedávno na ni Krampol prý křičel do telefonu, protože vyjádřila svůj názor. „Jenom jsem ho upozornila na to, co mu hrozí. Jirko, zesměšníš se. Křičel na mě do telefonu, že Jáju miluje. Opáčila jsem, že ona ale bohužel jeho ne. A bylo zle,“ svěřila se deníku Aha! Kluková.

Krampol má na celou situaci názor jasný. „Mám ji moc rád, no a co? Je to báječná holka a je mi s ní moc dobře. Zlatokopka to fakt není. Nic ode mě nepotřebuje, je naprosto soběstačná. Navíc po mediálním zájmu absolutně netouží, což je mi také sympatické,“ nechal se slyšet.

Zdroj: OnlyU, Super, iDNES, Extra, Aha!, CNN Prima News

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články