Přátelé Jiřího Krampola mají obavu, že mladá milenka připraví herce o všechny peníze. Zamilovaný herec svou vyvolenou brání

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Jiri Krampol
Zdroj: Profimedia

Přátelé mají obavy o herce Jiřího Krampola, který ve svých osmdesáti šesti letech podlehl o dvě generace mladší ženě. Zamilovaný herec nevidí a neslyší. Jeho přátelé se ale bojí, že jeho vyvolená je obyčejná zlatokopka. Herec však svou přítelkyni brání a veškerá tato tvrzení popírá.

Milostný život herce byl vždy velmi pestrým, jak připomíná server Prima ženy. Byl čtyřikrát ženatý a měl tři syny. Bohužel ani v rodičovství si nevedl moc dobře. Jeden syn tragicky zemřel a dva synové se s ním nebaví.

Má ale dva nevlastní syny, Martina a Petra, které přijal za své a se kterými má zřejmě velice dobrý vztah, protože Martin dokonce přijal hercovo jméno.

Přátelé se o něj bojí

Jeho novou partnerkou má být mladá žena, která je zadaná, žije ve Švýcarsku, odkud občas přijede do Čech.

„Jirka je po jejím boku nesmírně šťastný. Její společnost mu dělá neskutečně dobře, září vedle ní jako sluníčko, ale bohužel všechno vidí růžovými brýlemi. Pořád doufá, že se k němu nastěhuje a bude s ním, ona je ale už několik měsíců ve Švýcarsku se svým přítelem, který je pokerový hráč, do Česka jezdí jen na otočku,“ prozradil hercův přítel pro CNN Prima News.

Přátelé mají o herce samozřejmě strach, protože mají pocit, že ho jeho nová partnerka jen obírá o peníze.

Zrušila mu například dovolenou dva dny před odletem, ale on se tím netrápil, odletěl sám a nakoupil jí dárky za 1 500 eur.

„Pokud to takhle půjde dál, nebude mít jednou ani na nějaké zařízení, kde by se o něj někdo postaral. Všichni o něj máme strach, zkoušeli jsme si s ním o tom promluvit, ale je to marné, nedá si říct. Je prostě zamilovaný, nevidí, neslyší,“ dodal zmiňovaný přítel.

Není první mladší ženou

CNN Prima News samozřejmě oslovila i samotného herce, aby se vyjádřil. Ten potvrdil, že má novou známost a má ji moc rád, ale popřel, že by se jednalo o zlatokopku.

Ve vztahu s výrazně mladší ženou byl již v roce 2022, kdy se jednalo o mladou herečku Kateřinu Bláhovou.

„Já mám přítelkyni, ale nehodlám o svém vztahu už mluvit s novináři. Ona si to nepřeje,“ uvedl tehdy pro server Super.

V květnu minulého roku se ale herečka měla již k někomu jinému a herci zbyly jen oči pro pláč. Ale ne na dlouho, protože do jeho života vstoupila další mladá žena.

Že je zamilovaný, přiznal herec už v létě minulého roku a již tehdy na něm bylo poznat, že je šťastný.

„Umírat se mi ale zatím rozhodně nechce. Jsem zamilovaný, mám práci, a dokonce mě baví i žít,“ přiznal pro server Extra.

Na své přítelkyni má nejraději, že nechce být středem pozornosti. Otázkou je, zda tím pravým důvodem není její druhý partner, se kterým žije.

Zdroje: CNN Prima News, Prima ženy, Extra, Super

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články