Peníze po Karlu Gottovi by Dominika chtěla. Na vzpomínkový koncert ale jeho nejstarší dcera nejspíš nedorazí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
dominika gottova
Zdroj: Profimedia

Dominika Gottová je v posledních měsících v médiích velmi propíraným tématem. Může si za to ale sama, rozhodnutí totiž mění z minuty na minutu a to, že jí nic nevychází, se zdá být především její chyba. V současné době je ve Finsku se svým manželem, jak to ale bude za týden?

Prošla si léčbou ze závislosti na prášcích i alkoholu, je v komplikovaném vztahu se svým mužem. Člen finské skupiny  Stratovarius Timo Tolkki jí v minulosti dělal řadu problémů, teď se ale údajně změnil. Dominika v něm vidí naději.

A nejen v něm. Řeší už asi dvacátou práci, protože se jí v tomto ohledu doposud příliš nedařilo. Zároveň také vidí velké šance v penězích po svém otci. Společně s Timem totiž usilují o dědictví po Karlu Gottovi.

Peníze ano, poctu mu ale skládat nebude

V minulosti se Gottová nechala slyšet, že otec jí posílal peníze i do zahraničí, byly ale jenom pouhou náhražkou za rodičovskou lásku. Teď by jí přesto byly dobré, a to ačkoli se už delší dobu řeší, že na ně nemá nárok.

Navíc se ukázalo, že Dominika nehodlá přiletět ani na vzpomínkový koncert, který se na počest zpěváka chystá 19. června v O2 aréně. Vystoupí na něm řada celebrit s hity Karla Gotta a prokáží mu tak úctu. Dominika u toho ale nejspíš nebude.

„Nejsem si jistá, jestli je ten koncert úplně moje parketa. Kdyby tam zpíval tatínek, tak se na to budu chtít přijít podívat, protože je to můj táta. Ale poslouchat tátovi songy od různých interpretů, nevím, jestli bych kvůli tomu chtěla přiletět,“ řekla podle Aha!

Sama mu věnovala píseň. Kvůli penězům?

Sama Dominika má na kontě společně s Gabrielem Grillottim klip k písničce Pro tebe, ve které odříkává recitál věnovaný svému otci. V médiích se hudební dílo prezentuje jako píseň dcery, která vzdává holt svému otci.

Řada lidí má ale za to, že jde jen o způsob, jak vydělat peníze. Když se klip prosadil i v Německu, toto tvrzení se podle mnohých jedině potvrdilo. Nárok na Karlovy peníze má tak podle fanoušků Dominika minimální.

Je jenom otázkou, s čím přijde příště. Své rozhodnutí mění jako na běžícím páse a je dost možné, že se nakonec na koncertě na počest Gotta objeví. Na druhou stranu by nejspíš mnoho lidí řeklo, že je to jenom kvůli pozornosti a penězům.

Zdroj: Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články