Dcera Toma Cruise oslavila 15. narozeniny: Po dlouhé době se opět ukázala v médiích

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
tom cruise
Zdroj: Cubankite / Shutterstock.com

Kolem Suri Cruise bylo v minulosti hodně živo. Není se čemu divit, narodila se totiž dvěma slavným hercům a stala se na čas ikonou udávající módní trendy malých dětí. Dnes je jí 15 let a médiím se spíše vyhýbá.

Otcem Suri je slavný americký herec a scénárista Tom Cruise, který se proslavil mimo jiné ve filmech série Mission Impossible, dále ve snímku Firma nebo Na hraně zítřka. Herec ale od roku 2012 vídá svou dceru jen příležitostně, po rozvodu ji totiž do péče dostala její matka.

Taktéž herečku Katie Holmes si mnozí z nás pamatují z filmů Coda, Loganovi parťáci a Dáma ve zlatém. Zahrála si také v seriálu Dawsonův svět. Je možné, že se z mladé Suri vyklube další herecká hvězda? S takovými geny zcela určitě ano.

Nejrozmazlovanější dítě světa

Když přišla Suri Cruis na svět, všechna média měla událost na hlavní stránce. Jednomu z nejznámějších párů Hollywoodu se narodil potomek, šlo o slávu, kterou s Tomem a Katie oslavoval pomalu celý svět.

V jednu chvíli se říkalo, že je dívka tím nejrozmazlovanějším dítětem na světě. Každý den za ni rodiče utratily tisíce dolarů, jen aby měla to nejlepší a nejmodernější oblečení, hračky a vybavení pokojíčku.

Kdykoli se objevila na internetu nějaká její fotka, maminky stejně starých dětí začaly oblékat své ratolesti po vzoru Suri. Stala se módní ikonou a její rodiče na ni mohli být hrdí, i když ona sama sotva začala mluvit.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Suri Cruise (@suricruise.official)

V roce 2012 ale celá mediální sláva kolem Suri utichla. Tehdy se slavný pár rozváděl a ukázalo se, že o pozornost médií pro svou dceru se postaral především tatínek.

Místo dcery se nějaký čas velké televizní stanice a deníky věnovaly rozvodu páru, pak už se o Suri příliš nemluvilo. Její matka ji dostala do péče a obě se z médií stáhly do ústraní.

Oslava ve velkém stylu

I když už se Suri Cruise v médiích příliš neobjevuje, neznamená to, že by se o ní její matka starala nějak hůře než do slavného rozvodu. Dívka má stále všechno, na co si vzpomene a dokazuje to i poměrně velkolepá oslava jejích patnáctých narozenin.

Ty dívka oslavila 18. dubna 2021. Na svém Instagramu se pochlubila kyticí květin, kterou mimo jiné dostala. Mladá kráska s dlouhými vlasy už teď vypadá, že by jako herečka prorazila!

Na profilu je vidět i několik fotografií z dětství. Fanoušci tak mohou snadno porovnat, jak dnes patnáctiletá dívka vyrostla a jak se postupem času proměnila v pohlednou mladou dámu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Katie Holmes (@katieholmes)

Také Katie na svém instagramovém profilu zveřejnila několik fotografií z oslavy. Ukázala, jaký transparent pro dceru připravila a jak si společně užily další krásný společný den.

O Suri i jejích rodičích pravděpodobně ještě v médiích uslyšíme. I když není jisté, jaká kariéra ji čeká, slavné geny nezapře a fotoaparátům se jen tak nevyhne. A kdo ví, třeba to ani v budoucnu nebude považovat za důležité.

Zdroj: buzzfeed.com, Instagram
Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články