Upečte si velikonoční houstičky podle Laďky Něrgešové. Moderátorka zveřejnila snadný a rychlý recept

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
Ladka Nergesova
Zdroj: Profimedia

Provoněná kuchyně a spokojená hospodyňka je ta nejlepší kombinace. Máte pocit, že u vás doma chybí? Nezoufejte. Díky skvělému receptu, o který se podělila známá česká moderátorka, se z vás stane mistr kuchyně.

Laďka Něrgešová je česká herečka a moderátorka. V mládí studovala herectví a již během studií se aktivně zapojovala do natáčení studentských filmů. Později pak začala moderovat v rádiích a televizní pořady.

V kuchyni s moderátorkou

Laďka je na sociálních sítích velice aktivní. Své fanoušky zásobuje příspěvky, ve kterých se vyjadřuje k aktuální situaci u nás. Nedávno například vyzkoušela očkovací kalkulačku a po zjištění výsledku jí nezbývalo nic jiného než se zoufale smát.

Svůj volný čas však Laďka tráví v kuchyni. Většina kuchařek se o své tajné recepty nedělí, moderátorka je naprostý opak. Na sociální sítě přidává pravidelně recepty, které můžete vyzkoušet i vy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Laďka Něrgešová (@ladka_nergesova)


A jak všichni víme, oslava Velikonoc je za dveřmi. Při této příležitosti se Laďka rozhodla podělit o to, jak si připravit velikonoční housky. Minulý rok byl velký nedostatek droždí, letos již tuto surovinu bez problému seženete a pečení může začít.

Ve videu, které moderátorka přidala, najdete seznam potřebných ingrediencí a podrobný návod. Housky se Laďce vydařily, domácností však vládne chaos. K aktuálnímu životu v období pandemie dodala: „Pokaždé, když se děti ptají, kam jdeme, odpovídám: Vůbec nevím. Nikdy jsem tam nebyla! Vaření, úklid, distanční výuka a online třídní schůzky jsou super.“

Na nic nečekejte a housky si doma vyzkoušejte upéct i vy. Pokud náhodou nestíháte a nemáte čas na dlouhé kynutí těsta, prozradíme vám jednoduchou vychytávku. Pod mísu s těstem umístěte vyhřívanou elektrickou deku, která se postará o rychlejší kynutí.

Narozeniny v době pandemie

Fanoušci o Laďku nemají nejmenší obavy. Dle příspěvků na instagramovém profilu zvládá život s dvěma ratolestmi na jedničku. Těžší však muselo být i slavit narozeniny, které měla Laďka letos v únoru.

Moderátorka oslavila své pětačtyřicáté narozeniny trochu jinak, než byla dosud zvyklá. Od svých kolegů z vysílání dostala krásné květiny a dárky a myslela si, že tím je veškeré slavení u konce. Po příjezdu domů však byla příjemně překvapená, když viděla své kamarádky s dortem a dárky před domem.

Laďce přejeme hodně sil a příjemně strávené Velikonoce. A kdo ví, třeba se s námi v nejbližších dnech podělí i o recept na skvělý mazanec.

Zdroj: Instagram Laďky Něrgešové, Cuisine at Home

Autor: Štěpán Pacík


Související články