Tomio Okamura po letech vytáhl propocené tričko a začal hubnout. Zatím to není moc vidět

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tomio okamura
Zdroj: PETR TOPIČ / MAFRA / Profimedia

Tomio Okamura se snaží ke svým voličům dostat blíž, proto se rozhodl, že s nimi kromě politiky bude sdílet i něco málo ze svého osobního života. Že na svém facebooku přidává videa z jednání a své politické myšlenky, na to si už kdekdo zvykl. Teď se ale začal chlubit fotkami z posilovny.

Už nějaký čas se pokouší Okamura shodit. Svůj nastavený cíl sice už podle svých slov téměř splnil, jak ale sám přiznal, na jeho těle to moc znát není. Fanouškům ale očividně stačí jeho snaha, komentáře pod příspěvkem, který sdílel, jsou totiž vesměs pozitivní.

Není to přitom poprvé, co se Okamura o hubnutí pokusil. Něco podobného absolvoval už před čtyřmi lety, kdy také zaplnil sociální sítě fotkami z posilovny. Dokonce i na veřejných akcích poučoval skupinku důchodců o tom, že zdravý životní styl je důležitý.

Před třemi lety žádná změna

Na videu zveřejněném na webu Aktuálně je vidět, že Okamura byl ze svého hubnutí nadšený už tehdy. V rámci menší fotbalové akce rozdával nové fotbalové míče, potom si odskočil popovídat s několika důchodci o tom, jak mu jdou kila dolů.

„Říkal jsem si, že musím jít trochu do sebe,“ objasnil jim. Netrvalo to dlouho a fotografie z posilovny se objevily na politikově facebooku. „Přibral jsem pár kilo, tak jsem teď ještě zašel do fitka a snažím se shodit. Jaké máte s hubnutím zkušenosti vy?“ zeptal se tehdy.

Nějaký čas pak Okamura o hubnutí pomlčel. Zda cvičení zanechal, nebo se jenom rozhodl o něm nemluvit, to není úplně jisté. Teď se ale fanoušky oblíbené fotografie z posilovny na facebook vrátily. A nejvíc na tom sledující potěšilo, že Okamura i po letech vytáhl stejné propocené triko.

Žádná změna ani letos

„Právě teď – můj nedělní večer. Za měsíc a půl už sedm kilo dole. A můj cíl je celkem deset kilo do konce června. Také jste se někdy snažili zhubnout? A jaké s tím máte zkušenosti?“ napsal Okamura k fotce, kterou sdílel koncem minulého týdne. Ačkoli se na fanoušky z fotky usmívá, že by shodil, není na první pohled moc vidět.

Jak se ale zdá, asi to není ani potřeba. Podle sledujících to totiž Okamurovi sluší i bez hubnutí a pozitivními zprávami mu zaplnili komentáře. „Vypadáte pěkně, už nehubněte, ať vydržíte ten předvolební tlak,“ radí politikovi jedna z fanynek. „Moc vám to hubnutí nejde. Ale to nevadí, fandím vám,“ napsal další sledující.

„Jste borec, držím palce,“ doplnil jiný fanoušek. Okamura ochotně pod každý komentář přidává odpověď. Jednoslovné poděkování bez diakritiky očividně jen kopíruje, přesto ale mají fanoušci nejspíš pocit, že mu záleží na každém z jejich názorů.

Zdroj: Facebook, Aktuálně

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články