Tomáš Třeštík a Eva Decastelo se na společné bydlení nechystají. I díky tomu si jeden druhého více cení

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Tomas Trestik a Eva Decastelo
Zdroj: Profimedia

Tomáš Třeštík a Eva Decastelo se už dávno s láskou netají. Párem jsou minimálně od září roku 2022. Zpočátku o svém vztahu nemluvili, nyní už se ale na veřejnosti ukazují zásadně společně. Přestože jejich vztah podle všeho skvěle klape, do společného bydlení se ani jeden nemají.

Eva se se svým mužem rozvedla už loni v první polovině roku. Manželka Tomáše Třeštíka uvedla loni v září, že o rozvodu v poslední době jednají. Zatímco bývalé vztahy tak pár řeší, v tom současném si užívají poměrně čerstvou lásku.

Každý máme svou rodinu

Eva Decastelo loni prozradila, že rodina jejího partnera ji skvěle přijala. Přesto ale doplnila, že ona i Tomáš mají vlastní děti a že do společného bydlení se nechystají.

„Nebydlíme spolu. Každý máme svou rodinu, své děti, takže se jen navštěvujeme, když nám to zrovna vyjde,“ uvedla. Doplnila, že i díky tomu, že se tak často nevídají, nemají ponorkovou nemoc a drží se jich čerstvá láska.

Osud?

Tomáš měl o Evu zájem už dávno. Pár se totiž zná více než dlouhých 20 let. Jenomže tehdy dala moderátorka přednost zpěváku Matěji Ruppertovi.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tomáš Třeštík (@tomastrestik)

„Evu znám dvaadvacet let. Potkali jsme se kdysi na nějakém natáčení. Já jsem tam fotil a ona myslím dělala produkční. Kroužil jsem kolem ní, hrozně se mi líbila, ale nikdy by mě nenapadlo, že by si mě vůbec třeba všimla,“ popsal Třeštík.

Následně se toho stalo hodně a on i Eva si našli zcela jiné partnery. Je to tedy osud, že se po letech nakonec dali dohromady? Podle mnohých fanoušků rozhodně ano, přejí proto páru, aby jim jejich zamilovanost vydržela i nadále.

Zdroj: Instagram, Prima Ženy, iDNES, Blesk, Aha!

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články