Tomáš Třeštík poznal Evu Decastelo už před 22 lety. Nenapadlo ho, že by si ho vůbec všimla

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
eva decastelo tomas trestik
Zdroj: Nextfoto

Fotograf Tomáš Třeštík tvoří s herečkou Evou Decastelo pár už minimálně od loňského září, kdy se ke své lásce oficiálně přiznali. Ačkoli jsou oba stále v manželství s někým jiným, nepřekáží jim to v tom, aby se společně spokojeně ukazovali na veřejnosti.


Evin manžel už loni v červnu oficiálně představil svou novou partnerku, připomíná Super. Jeho žena tak nemusí mít ze svého vztahu žádné výčitky svědomí. Eva i Tomáš si se svými expartnery navíc udržují dobré vztahy, a to především kvůli dětem.

Například svátky trávil Třeštík s rodinou a na sociálních sítích se nechal slyšet, že je stále především táta a na tom se nic nemění. Evě s Tomášem to ve vztahu prozatím skvěle klape.

Dokonalý rozvod

Eva Decastelo a její manžel René se prý na svém rozvodu dohodli bez problémů. Oba uznali, že to mezi nimi nemá smysl, že ale nechtějí dělat jeden druhému problémy a zároveň ubližovat dětem.

Jenže podle serveru Extra se ukazuje, že nějaké to pnutí mezi nimi přece jenom je. René například využívá každé příležitosti, kdy může Evě něco vyčítat.

Když se nedávno ukázala na sociálních sítích na odhalených snímcích, zkritizoval ji, protože tím prý může ublížit dětem.

„Tak děkujeme! Děti v pubertě a jejich spolužáci ocení polonahou fotku matky a hlavně ty ‚zábavné‘ komentáře obdivovatelů z milosti, které zase vyvolá!“ uvedl na svém instagramu. Je to snad známka toho, že se žádný rozvod snů nakonec nekoná?

Eva v médiích prozradila jenom to, že je její manžel skvělý chlap. A víc to komentovat nechtěla. „My si užíváme s Tomášem hezkou pracovní dovolenou a máme se hezky. Nic víc k tomu říkat nechci. Renda byl skvělý manžel a je to úžasný otec našich milovaných dětí,“ nechala se slyšet.

Evu chtěl pro sebe už dlouho

Třeštík s Decastelo jsou spolu nyní spokojení. Především pro Tomáše je to dávno splněný sen, jak se totiž přiznal v rozhovoru pro iDNES, na Evu měl zálusk už v době, kdy mu ji vyfoukl Matěj Ruppert z Monkey Business.

„Evu znám dvaadvacet let. Já jsem fotil a ona myslím dělala produkční. Kroužil jsem kolem ní, hrozně se mi líbila, ale nikdy by mě nenapadlo, že by si mě vůbec třeba všimla. Tehdy tam byl i Matěj Ruppert z Monkey Business. Měl větší tah na branku a tehdy to zkrátka zprodukoval o trochu líp než já,“ směje se fotograf.

Nakonec pro něj všechno dobře dopadlo, a i když si mezitím oba prošli úplně jinými vztahy, teď jsou konečně s Evou spolu. A oba doufají, že jim to bude klapat ještě dlouho.

„Asi bych tomu neříkala osud, protože jsme spolu krátce. Zeptejte se mě za deset let, jestli spolu budeme, pak budu moci odpovědět, jestli je to osud,“ doplňuje Eva.

Zdroj: iDNES, Extra, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články