Tereza Maxová ukázala otrávené děti i krásnou maminku. Sledující nešetřili pochvalnými komentáři

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Maxova Tereza
Zdroj: Profimedia

Tereza Maxová sice zanedlouho oslaví jednapadesáté narozeniny, na svůj věk ani trochu nevypadá. Zřejmě za to mohou i dobré geny. Na instagramu se nedávno pochlubila svou maminkou. Modelčini sledující pak nad krásnou dámou nešetřili pochvalnými komentáři.

Tereza Maxová patří mezi nejkrásnější Česky. Ačkoliv už svou kariéru modelky pověsila dávno na hřebík, stále vypadá jedním slovem úchvatně.

Děti nadšení neprojevily

Tereza se o sebe přirozeně stará a cizí pro ni není ani sport. Jak se nedávno pochlubila na svém instagramu, rodinu dokonce donutila vyšlápnout si na Akropolis.

Čekalo je tam ale velké vedro a také pořádná porce turistů. Sympatická kráska si ale nenechala zkazit náladu a výlet okomentovala s humorem sobě vlastním.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Maxova (@terezamaxova)

„Instagram vs. Reality — výstup na Akropolis, 40 stupňů ve stínu, naštvaný děti, miliony turistů, ale odradit se nedáme. Navštívit Athény a nevyškrábat se na Akropolis, to bych si neodpustila (rodinka asi jo),“ napsala velmi vtipně modelka.

Návštěva maminky

Na snímcích si ale nešlo nevšimnout, jak to Tereze i v těchto „bojových“ podmínkách sluší. Jak ale nedávno odhalila, zřejmě za to zčásti může i její velmi dobrý genový základ.

V neděli se totiž na sociální síti pochlubila snímek své maminky, která ji přijela navštívit do hotelu, který vlastní modelčin manžel Burak Oymen.

Obě jsou velké krásky

Paní Alena vypadá na snímku neuvěřitelně. To, že jí bude letos už dvaasedmdesát let, by snad nemohl odhadnout vůbec nikdo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Maxova (@terezamaxova)

„Krásné ženy,“ napsala jedna ze sledujících. „Jste krásná po mamince,“ myslí si jedna z fanynek. „Jste obě neuvěřitelně krásné ženy,“ shrnula trefně další.

Zdroj: Instagram, OnlyU, Prima Ženy

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články