Tereza Maxová se po 6 letech vrátila na místo, kde si vzala svého muže. Ve smetanových šatech jí to seklo

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
tereza maxova
Zdroj: Nextfoto

Modelka Tereza Maxová na svém instagramu zavzpomínala na vlastní svatbu. Zúčastnila se totiž jedné, která byla přesně na stejném místě, kde se vdávala ona před šesti lety.

Jejím manželem je Burak Oymen, se kterým vede pětihvězdičkový hotel. Modelka se ukázala s mužem na svatbě v oblasti Kaplankaya, kam vyráží velmi často. Ukazuje se ale také v České republice, kde má svou nadaci Terezy Maxové. A přiznala, že si konečně začíná plnit sny.

Maxové to ve smetanových šatech nesmírně slušelo

Maxovou samozřejmě její partner na svatbu doprovodil. Oběma to velmi slušelo. „Před 6 lety jsme se na stejném místě brali i my, vybavily se mi všechny vzpomínky,“ napsala Maxová k fotografiím, které sdílela na svém instagramu.

Na nich má oblečené krásné smetanové šaty, vlasy si nechala volně kolem ramen a její manžel má na sobě světle šedý oblek. Maxová se usmívala na všechny strany a užívala si trochu pozornosti.

A i když se na první pohled může zdát, že celý její život je dovolená, není tomu tak. „Ono to jen tak vypadá, člověk také hodně pracuje a věnuji se také dětem. Během léta určitě pojedeme do Turecka, kde jsme našli druhý domov. Pojedeme určitě také na jih Francie. Dřív člověk rád jezdil do neznáma, ale teď ráda jezdím domů. Tam, kde si odpočinu, kde mají děti kamarády. Na dobrodružné cesty nejezdíme už tak často jako dřív,“ řekla Maxová pro Super.cz.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Maxova (@terezamaxova)

Konečně je čas si od života něco vzít

Tereza by ráda ještě spoustu věcí na cestách zažila. Seznam jejích přání je dlouhý. Nedávno se například mohla kochat gorilami, které viděla v africké Rwandě. „Kromě goril mám na seznamu kuchařskou školu v Itálii. Letos pojedu do Řecka do Delf. V budoucnu bych ráda vyrazila do Kostariky, do Peru a ráda bych se potápěla s velrybami na Madagaskaru,“ svěřila se.

Chce navštívit také český Mikulov nebo Suchdol nad Lužnicí, odkud pochází její tatínek. Rozhodně už se dnes za ničím padesátiletá bývalá topmodelka nehoní. „Mám tým v nadaci, který dělá skvěle svou práci. Děti jsou odrostlejší. Mám maminku, která vždycky pomůže. Mám partnera, který se stará,“ prohlásila.

„Od svých osmnácti let jsem velmi intenzivně pracovala. Dřív jsem si vyčítala čas strávený jen pro sebe. To si už dneska nevyčítám. Říkám si: Dopřej si to, holka. Celý život jsi pracovala, tak proč ne,“ říká o svém cestovatelském koníčku Maxová.

Zdroj: Super, Instagram

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články