Tereza Maxová oslavila 7 let po boku tureckého manžela. Do mešit nechodí, tradice doma udržuje spíše ona

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Tereza Maxova
Zdroj: Nextfoto

Tereza Maxová včera oslavila sedmileté výročí od svatby se svým manželem. Na sociální síti sdílela vzpomínku a poděkovala svému muži za všechno, co pro ni doposud udělal. Je vidět, že je ve vztahu šťastná a nic by neměnila.

Modelka je vdaná podruhé. Poprvé řekla ano tenistovi Frederiku Fetterleinovi. S tím má syna Tobiase. Jejich vztah ale nakonec nevyšel a Tereza našla štěstí v náručí podnikatele Buraka Oymena.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Maxova (@terezamaxova)

Život v Praze

Původně s manželem bydlela Tereza v Monaku. Před časem se ale vrátila do Prahy. Ona i její muž jsou tu spokojení.

„Manželovi se v Praze hrozně líbí a děti jsou ve škole spokojené. Dělají tu koníčky, dokonce velmi úspěšně. Mina nedávno vyhrála zlatou medaili v tanci, takže se musím takto pochlubit,“ cituje Terezu server Extra.

Tereza jakožto modelka svou rodinu inspiruje. Její neteř se vydala stejným směrem a zdá se, že má velmi slibně nakročeno.

„Ona je úplně jiná než já. Je taková klidná, nikam nespěchá, spíš si to užívá. Je mladinká, je jí šestnáct let. A samozřejmě ještě studuje,“ říká Maxová.

Nějaký čas se modelingu zkoušel věnovat i její první syn Tobias. Ten se ale nakonec rozhodl, že se bude soustředit na archeologii, které by se chtěl do budoucna věnovat.

Burak si dá vepřové i alkohol

Manžel Terezy Maxové je sice z Turecka a je také muslim, není to ale tak, že by dodržoval veškerá přísná pravidla islámské víry.

„Můj manžel je syn diplomatů, kteří žili po celém světě. Je muslimem proto, že se narodil v muslimské zemi. Jeho rodina je velmi sekulární, nechodí se modlit do mešit. Tradice udržuji doma spíše já, slavíme české Vánoce a jiné zvyky,“ vysvětlila Maxová pro Prima Ženy.

Rodina ji dělá šťastnou. Po boku svého muže je spokojená, z jejích dětí rostou šikovní mladí lidé. V současné době by tak na svém životě modelka jednoduše nic neměnila.

Zdroj: Instagram, Kafe, Extra, Prima Ženy, OnlyU, Super

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články