Tereza Kostková sdílela archivní fotku s maminkou. Její slavná kolegyně ji okomentovala dojemnými slovy

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
tereza kostkova
Zdroj: Profimedia

Den matek je ideální příležitostí k vyjádření lásky ke své rodině, která je pro nás tak důležitá. Pro většinu z nás jsou maminky tím, kdo nás v životě vede správným směrem, a ani v umělecké branži tomu není jinak.

Maminka Terezy Kostkové Carmen Mayerová znamená pro herečku všechno. Za vše hovoří i příspěvek, který se nedávno objevil na Terezině Instagramu. V něm herečka vzpomíná na dětské dny po boku své rodiny.

Carmen Mayerová je česká herečka, která se proslavila především v divadlech, v roce 1968 si zahrála uklízečku Liškovou ve filmu Spalovač mrtvol a v současné době si ji diváci pamatují nejlépe ze seriálu Ohnivý kuře, kde ztvárnila Milušku Horákovou.

Jako herečka se stala skvělým příkladem pro svou dceru Terezu Kostkovou. Není tak divu, že se jí po letech výchovy rozhodla čtyřiačtyřicetiletá česká umělkyně poděkovat svým příspěvkem na Instagramu.

Dojemná fotografie ze starých let

Tereza Kostková má herectví v krvi nejen po mamince, ale i po svém otci Petru Kostkovi, který je taktéž významným českým hercem. Oba její rodiče pro ni vždy byly velkým vzorem a ona je miluje. Matka ji obzvláště podržela, kdykoli to bylo třeba, proto Tereza nikdy na Den matek nezapomněla.

Letos k jeho příležitosti na instagramu zveřejnila fotku, která fanoušky téměř až dojala. Zavzpomínala totiž na to, jaké to bylo, když byla malá. Společná černobílá fotografie s maminkou je důkazem pravé rodinné lásky.

„Ke Dni matek. S láskou.“ Těmito jednoduchými slovy Tereza fotku popsala. Podle všeho není třeba říkat víc, pokud totiž člověk někoho miluje, je to vidět na první pohled. A z fotografie to doslova dýchá.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Kostková (@terakost)

Malá holčička Tereza Kostková v sukni a pruhovaném tričku se usmívá do fotoaparátu a mává světu. Její maminka, tehdy nádherná mladá žena, která je i dnes sympatickou osobností s charismatem, se na obrázku také směje a po boku své dcery působí šťastně.

S věkem se sice české herečky značně změnily, obě jsou ale i dnes pohlednými ženami s velkou kariérou a stovkami fanoušků. A ani po těch všech letech nedají jedna na druhou dopustit.

Láska, kterou by jim kdekdo záviděl

Fotografie na instagramu se setkala jedině se slovy chvály. A to nejen od fanoušků, ale i od hereckých kolegů obou žen. Ti píší slova chvály a vzpomínají na společné chvíle z natáčení.

„Obě krásky,“ píše k příspěvku Adéla Gondíková. „Moc krásná vzpomínka,“ přidává se některý z fanoušků. „Sluší vám to a je vidět, že vaše láska je obrovská. Závidím vám,“ píše se v jiném komentáři.

V současné době se Tereza Kostková připravuje na natáčení další řady soutěže StarDance, kterou již řadu let moderuje spolu s Markem Ebenem. Brzy se ale jistě najde další velká role, která jí bude šitá přímo na míru.

Její maminka se i nadále objevuje jako vedlejší postava v seriálech a jinak si ve svém věku šestasedmdesáti let snaží užívat každého volného dne a trávit ho ideálně s rodinou.

Zdroj: Instagram
Autor: Šárka Cvrkalová


Související články