Tereza Kerndlová sdílela odvážné fotky ve svůdných pózách. Někteří se ptají, zda to má zapotřebí, jiní ale šílí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Tereza Kerndlova
Zdroj: Nextfoto

Tereza Kerndlová je česká zpěvačka, poslední dobou se ale zdá, že má problém si na svou stranu získat fanoušky pouze pomocí hlasu. Alespoň její sociální sítě o tom vypovídají, předvádí na nich totiž všechno možné, aby se dočkala nějakého toho srdíčka.

Před časem Tereza oznámila, že do roku 2025 končí s koncertováním. Uvedla, že si chce dát jednoduše pauzu. Pozornost tak tím pádem musí získávat jinak.

Smysluplných příspěvků na svém instagramu totiž příliš nemá. Obvykle jen zveřejní náhodnou fotografii, ke které napíše nějaké prapodivné moudro, nebo se neobtěžuje ani s tím. Tentokrát ale zašla už do úplného extrému.

Hodí se to vůbec na instagram?

S popiskem „Co ti mobil vyplivne“ sdílela na své sociální síti Tereza tentokrát hned dvě fotografie. Na obou je jen ve spodním prádle či plavkách a ve svůdných pózách, které už jsou ale možná pro někoho za hranou toho, co by se mělo zveřejňovat na instagramu.

Sice Tereza neukazuje nic nezákonného, dvojsmysl ve snímcích ale nelze přehlédnout a fotky až nápadně připomínají reklamu na filmy pro dospělé. Zdá se, že aby zaujala, udělá Tereza prakticky cokoli.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Tereza Kerndlova (@terezakerndlova)

Je pravda, že vypadá dobře, má dokonalou postavu a může si dovolit se takto předvádět. Otázka ale je, zda to má zapotřebí? Na to se ptají i někteří její sledující. Očividně se najdou lidé, kteří mají Terezu raději oblečenou a s mikrofonem v ruce, než jako přehnaně sexy modelku ze sociálních sítí.

„Na takovou fotku se dá napsat jediné: Kolik za hodinu?“ napsala uživatelka Bella Rossi. „Jste krásná žena, máte tohle zapotřebí?“ ptá se paní Iva.

Svého docílila

Ačkoli sem tam se pod fotkou objeví negativní komentář, většina lidí je z Terezy nadšená. Fanoušci ji v tom, co dělá, podporují, připisují k jejím příspěvkům milé vzkazy o tom, jak jí to sluší, sdílí jeden kompliment za druhým.

Získat nějaká ta srdíčka a pár hezkých komentářů se tedy zpěvačce povedlo. A to i za cenu toho, že sledující si teď o ní myslí své. Některé celebrity očividně nemají problém pro slávu udělat cokoli.

Zdroj: Instagram, Extra, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články