Tereze Kerndlové došly příspěvky na sociální sítě. Tak natočila video v náhodném modelu ze záclony

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
tereza kerndlova
Zdroj: Nextfoto

I celebritám občas dojdou fotky na instagram. Jenomže co v takové chvíli, kdy zkrátka zrovna není s čím se pochlubit, dělat? Jeden den bez sdílení příspěvků by mohl fanoušky podle mnoha celebrit zničit. Tereza Kerndlová to proto vymyslela skvěle. Ustřihla kus záclony, oblékla se do něj a natočila krátké video bez většího smyslu.

Pětatřicetiletá zpěvačka má dokonalou postavu a leckdo by řekl, že na sebe může obléknout prakticky cokoli, aby vypadala dobře. A jelikož si to umělkyně dobře uvědomuje, rozhodla se v šatech ze záclony udělat nejen video, ale také sérii fotek.

Krásná rozhodně Kerndlová je, o tom není pochyb. Aby měl její příspěvek alespoň nějaký smysl a nevypadal jen jako náhodně zvolené téma, zeptala se Tereza v popisku, zda se lidem líbí víc fotografie, nebo video. A překvapivě to fungovalo, pozornost fanoušků tím upoutala.

Ukázala možná až příliš

Podivné bílé šaty, jež skutečně působily jako spíchnuté ze záclony, možná ukázaly až příliš. Působí totiž trochu jako svůdné sexy prádlo, kterým by se neměla zpěvačka chlubit jen tak na instagramu. A to i přesto, že v něm vypadá skvěle. Naštěstí ale tento drobný detail nakonec nebyl problémem.

Kerndlová se totiž z neznámého důvodu rozhodla fotit a natáčet proti oknu, polovina videa je tak poměrně tmavá a není na ní nic moc vidět. Na dotaz, zda jsou lepší fotky, nebo video, se tak jen těžko odpovídá.

Některé snímky jsou maličko rozmazané a vypadají, jako kdyby šlo jenom o fotky vystřižené z pozastaveného videa. Jiné jsou pak očividně zesvětlené nějakým filtrem. Přestože je na nich alespoň něco vidět, u fanoušků vede video.

Beznohá Kerndlová

Podle sledujících vypadá Tereza božsky. Někteří vzkazují, že jsou skvělé fotografie i video. Jiní dávají přednost tomu, jak se v rádoby svůdných pózách vystavuje zpěvačka na klipu. „Video je hezčí, vypadáš božsky,“ napsal jeden fanoušek.

„To vypadá, jako kdybyste neměla nohu,“ rýpla si do úhlu jedné z fotografií fanynka, která nejspíš nechtěla kritizovat příliš okatě. Kerndlové by to ale asi nevadilo, pochval dostala celou řadu. „U tebe je to jedno, obojí je skvělé,“ odpovídá na dotaz další sledující.

Tereze tak očividně stačilo málo k tomu, aby svou dnešní instagramovou povinnost splnila. Do zítra se snad najde nějaké vhodné téma, o které se bude moci s fanoušky podělit. Ale kdyby náhodou ne, třeba rozstříhá nějaké povlečení a předvede zase zcela náhodný model.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články