Takové vyznání lásky se jen tak nevidí. Lumír Olšovský slaví s partnerem jubilejní výročí

od Dominika Číčelová
2 minuty čtení
Lumír Olšovský
Zdroj: Profimedia

Když se herec a dabér Lumír Olšovský před dvaceti lety seznámil se svým tehdy budoucím partnerem Pavlem Bárem, začala nová a šťastná éra jeho života. Ze začátku nepřijali všichni jeho nový vztah a překvapivé přiznání kladně. To však zamilovaný pár neodradilo a dnes slaví veliké jubileum.

„Tak je to 20 let! Hlásím všem, kteří nám drželi už od začátku palce, že jim to vyšlo. Musím se vám teda svěřit, že je to úžasná jízda! Pořád mě můj kluk ohromně baví a měnit ho nehodlám. Sice je to nezákonný, ale říkám hrdě, že tohle je můj manžel! Moje opora, moje zázemí, můj svět. Děkuji vám, že nás už dvacet let tolerujete a dáváte pocit, že nejsme horší než normální lidi.“

Takové krásné vyznání, za které by se nemusel stydět ani Shakespeare, dnes Lumír zveřejnil na svém facebookovém profilu. Není pochyb o tom, že těmto dvěma by mohl leckterý manželský pár závidět. Nemají se dost, přestože spolu nejen žijí, ale i pracují v Divadle J. K. Tyla v Plzni.

Bude svatba?

Sňatky homosexuálních párů jsou nyní žhavým tématem a všichni netrpělivě vyčkávají, jak parlament o jejich legalizaci rozhodne. Pokud se dočkáme šťastného konce, doufáme, že se budeme moct těšit na velkolepou svatbu plnou upřímné lásky.

Spolu už 20 let

Jak sám Lumír přiznává, v podstatě už manželé jsou, s papírem, nebo bez. Tihle dva krasavci zkrátka očividně patří k sobě a dokazují nám to už celých dvacet let.

Nešetří vděkem

Lumír ve svém vyznání také děkuje všem, kteří jim od začátku drželi palce, a dává najevo vděčnost za tolerování jejich vztahu. Je vidět, že si takových lidí skutečně váží, a že to ještě stále není samozřejmost a běžná záležitost.

Když však vidíte tyhle dva spolu, nemáte nejmenší pochyb o tom, že by to samozřejmost už dávno být měla a výraz tolerance v této souvislosti by mělo být považováno za sprosté slovo.

Přesto je krásné, s jakou pokorou dávají najevo svoji bezpodmínečnou lásku.

A pokud si někdo dělal na tohoto úspěšného herce zálusk, má očividně smůlu. Svého partnera Pavla měnit nehodlá.

Zdroj: Facebook
Autor: Klára Kovalčíková

Související články