Takhle vypadá obyčejné štěstí: Richard Krajčo sdílel zamilovanou fotku se svou ženou

od Šárka Cvrkalová
< 1 minuta čtení
Richard Krajco
Zdroj: Nextfoto

Někdy se dá radost popsat jednou obyčejnou fotografií. Příkladem toho je hudebník Richard Krajčo, který sdílel na svém profilu snímek se svou ženou a uvedl, že takhle vypadá obyčejné štěstí. Karin Babinskou poznal před více než 10 lety a od té doby jejich láska jenom sílí.

Krajčo a Babinská se potkali na natáčení snímku Křídla Vánoc. „On se zjevil jako tsunami v mém životě,“ svěřila se pro server Super Karin. Její slova potvrdil i sám hudebník, který uvedl, že má ohledně své ženy úplně stejný pocit.

6 let manželství

Ačkoli ve vztahu jsou o něco déle, jako manželé společně fungují 6 let. A láska je zatím stále neopustila. Loni začátkem srpna oslavili výročí sklenkou vína. Jak si užijí významné datum letos, to ještě není jasné.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Richard A Karin Krajčovi (@richard_a_karin)

Dá se ale očekávat, že se na sociální síti pochlubí. Koneckonců to, že jejich láska je stále silná, potvrzují každou chvíli.

„Úplně obyčejné štěstí,“ napsal pár například k poslednímu snímku, který sdílel na instagramu. Jak Richard, tak i Karin se na fotce usmívají. Je vidět, že jsou spolu opravdu velmi šťastní. A to oceňují i jejich fanoušci, kteří jim posílají milé vzkazy.

Výchovu dětí zvládají na jedničku

Společně manželé vychovávají tři děti. Dvě má Richard s Martinou Poulíčkovou a Karin má jedno z předchozího vztahu.

Podle Richarda zatím není úplně jasné, čím se budou děti živit. Přiznal ale, že v jednom z nich vidí herecký potenciál.

Zdroj: Instagram, Super, Extra, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články