Richard Krajčo s Karin Babinskou oslavili výročí lahví šampusu. Pokročili i v opravě koupeného kostela

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
richard krajco karin babinska
Zdroj: Profimedia

Hudebník Richard Krajčo a režisérka Karin Babinská před pár dny oslavili výročí svatby. Snímky se pochlubili na sociální síti, a ačkoli prohlásili, že ani jeden z nich se během večeře neopil, reakce fanoušků dokazují, že jim to jen tak někdo nevěřil…

Na společném instagramu zveřejnila dvojice snímek, na kterém je vidět, že si večeři skvěle užila. Stůl je totiž plný nejrůznějších pochutin a nechybí kromě džbánu s citronovou vodou také lahev šampaňského. Jak zpěvák, tak i jeho drahá polovička se se sklenicí v ruce smějí do objektivu.

„Tak my slavíme! A vůbec nejsme opilí! Směju se jako blázen, protože mám radost, a Ríša má to oko přivřený, protože na vás mrká,“ napsala Karin v příspěvku. Zdá se ale, že fanoušci na její výmluvy nenaletěli, v komentářích to totiž dvojici pěkně nandali.

Nevěřící

„Tak na vás,“ napsal nadšeně mezi prvními jeden z fanoušků. Jeho slova podpořila i Dagmar Havlová, která popřála páru dobrou chuť. Další fanoušci ale už tak shovívaví nebyli a do Karin s Richardem si rýpli. Jejich střízlivost totiž moc přesvědčivá nebyla.

„Tak to, že nejste opilí, na základě fotky neakceptuji. Ale i tak vás miluji,“ vzkázal páru jeden ze sledujících. „Je hezké, jak se máte rádi. A proto na zdraví a hodně štěstí a lásky do dalších společných let,“ dodal další fanoušek, provokativně ale přidal několik emotikonů lahví se šampaňským.

„Ale vůbec jste se neopili… Jste miláčci naši, užijte si večer, užijte si dnešní noc, užívejte jeden druhého a nejen dnes, ale každý další den,“ popřál páru další sledující. Richardovi s Karin to skvěle klape. Kromě fotky to dokazuje i společná práce na kostele, kterého se nedávno Krajčo stal majitelem.

Společnými silami

Kostel přinesl mimo jiné páru tunu práce. Opravy budou nejspíš trvat dlouho, zdá se ale, že už se Richard s Karin nemohou dočkat výsledků. S fanoušky se pravidelně dělí o informace o tom, jak práce postupují.

„Tak jak vidíte, první půle kostela je vyčištěná a připravená na štěrk a rošt a podlahu, druhá půlka už je demontovaná a uklízí se. Čeká nás těžký srpen a asi i září. Příští týden přestěhujeme lavice z kostela do skladovacích prostor,“ napsal Richard k fotce, kterou sdílel se sledujícími.

Doplnil, že ačkoli je práce opravdu hodně, není v tom sám, protože fanoušci jeho a Karin podporují. Největším přáním páru v současné době je, aby se o Vánocích mohli sejít s fanoušky na vánočním koncertě v už opraveném kostele.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články