Richard Krajčo se stal majitelem kostela. Rekonstrukci kombinuje s relaxem v bazénu se synem

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Richard Krajco
Zdroj: Profimedia

Richard Krajčo je zpěvák a herec. O práci tak rozhodně nemá nouzi. Pro některé by tato dvě zaměstnání byla až až, ale Richard se rozhodl své portfolio rozšířit. Aktuálně je i majitelem kostela. Není tedy divu, že si pak rád odpočine v bazénu.

Poslední bazénový odpočinek si užil se svým synem Richardem, který je tatínkovi čím dál tím více podobný.

Majitel kostela má práce až nad hlavu

„Od pondělí jsme zapsáni v katastru jako majitelé kostela v Chotěvicích. Neuvěřitelné, povedlo se,“ napsal Krajčo na svůj instagram.

Kostel je však ve špatném stavu a je třeba zde provést mnoho stavebních úprav. A že se toho Krajčo s manželkou Karin nebojí, ukazuje i video, které Krajčo sdílel. Opravy totiž vzali od podlahy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Richard A Karin Krajčovi (@richard_a_karin)

„Chtěli jsme kostel otevřít už letos na jaře, ale to se nestihlo, na podzim se to snad už povede. Aspoň na víkendy. Do té doby bude snad i nová podlaha a vymalováno, dřevo se dnes navezlo a taky ho o trošku víc vyšperkujeme,“ dodal zpěvák.

Na renovaci kostela je samozřejmě potřeba mnoho financí, a tak Krajčo se svou skupinou Kryštof uspořádali charitativní koncert. Chotěvická pouť se konala 25. června a výtěžek šel na renovaci věžních hodin.

Kolik se nakonec vybralo, však nikde přímo zveřejněno nebylo, ale zájemci si to mohou dohledat na transparentním účtu Nadace AnděLOVÉ.

Relax v bazénu s mini kopií

A protože nejen prací je člověk živ, je třeba také umět relaxovat. A tentokrát si Krajčo relax užil se svou mini kopií, synem Richardem.

Ten je tatínkovi opravdu čím dál tím více podobný a minimálně úsměv už mají pánové stejný.

„Relax… jeden po poskakování na pódiu, druhý po poskakování v merchstanu… oba si to prý zasloužíme – říká junior,“ napsal zpěvák k fotce.

Nelze než jen souhlasit, protože vysoké teploty posledních dní si takový relax přímo žádají.

Zdroje: Instagram, Deník, Nadace AnděLOVÉ

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články