Syn Lukáše Hejlíka slaví narozeniny. Na instagramu mu popřála maminka i tatínek

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Hejlik Lukas
Zdroj: Profimedia

Herec a hledač zajímavých gastropodniků Lukáš Hejlík má pořádný důvod k oslavě. Jeho nejmladší syn měl totiž narozeniny. Hejlíkova manželka pak na instagramu zavzpomínala, jak se malý Vojta před sedmi lety narodil a do stories přidala i krásné fotky z porodnice.


Lukáš Hejlík je známým hercem. Diváci jej mohou znát ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, kde si zahrál doktora Kalinu.

Synovi popřáli přes instagram

Kromě hraní se ale sympatický Lukáš věnuje také gastroturistice. Zajímavé podniky z celé republiky pak zapisuje do své Gastromapy.

Lukáš i jeho manželka Veronika zveřejnili v pátek na svých instagramových profilech speciální přání. Jejich syn Vojta totiž slavil 7 narozeniny.

Vojta je akční po tatínkovi

„Všechno nejlepší, sedmiletý Vlčáku!“ napsal na sociální síť Hejlík. K tomu přidal krásné video se záběry svého roztomilého syna.

Na nich je vidět, že Vojta je všestranně nadaný mladík, který má rád sport, přírodu i kulturu. Na některých záběrech je vidět, že si s tatínkem užívá chvilku v kavárně, zřejmě tak podědil Lukášovu vášeň pro dobré jídlo a pití.

Zavzpomínala na odjezd do porodnice

Vojtova maminka zase zveřejnila sérii fotografií svého synka. V textu zavzpomínala, jak to všechno před sedmi lety vlastně začalo.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Veronika Hejlíková (@veronika_hejlikova)

„Jako by to bylo včera, kdy jsem 9. 9. nad ránem budila Lukáše s tím, že už, a on si ještě v klidu dělal drip s sebou, zatímco já se opírala o kuchyňskou linku a rozdýchávala jednu kontrakci za druhou. V 8:45 se pak v Podolí narodil náš milovaný syn,“ svěřila se svým sledujícím.

Lukáš Hejlík byl ženatý se slovenskou herečkou Veronikou Senciovou, se kterou má dceru Kláru. Jak jsme nedávno psali, i Klára se svým otcem ráda cestuje za dobrým jídlem. V roce 2015 se herec oženil podruhé a vzal si modelku Veroniku Fašínovou. Právě s tou má sedmiletého Vojtu.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články