Lukáš Hejlík vzal svou dceru a neteř na výlet. Užili si dobré jídlo a založili novou tradici

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Hejlik Lukas
Zdroj: Nextfoto

Lukáš Hejlík je známý herec, ale také skvělý otec. S jeho dcerou ho spojuje velká vášeň v podobě gastronomické turistiky. Jejich výlety se rád pochlubí i na sociálních sítích. Naposledy s sebou kromě dcery vzal i svou neteř. Dívky si z výletu udělaly velmi vtipné fotografie

Lukáš Hejlík je známý svou oblibou v gastronomii. Pravidelně jezdí po celé České republice a hledá zajímavé podniky do svého projektu Gastromapa.

Lukáš neváhá za jídlem i cestovat

Tam se snaží dávat lidem nezávislá doporučení kvalitních restaurací či kaváren. „Budu se snažit udržovat zájem lidí, budu apelovat, ať podporují podniky, na kterým jim záleží,“ řekl nedávno pro časopis Forbes.

Občas se k němu přidá i jeho dcera Klára z prvního manželství. Nedávno dokonce společně natočili cestopisný seriál Spolu a hladoví.

Nechybělo focení na tradičních místech

Minulý týden společně vyrazili na další gastrovýlet a vzali s sebou také Lukášovu neteř Bláňu. Herec se jejich společnými zážitky pochlubil na svém instagramu.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Lukáš Hejlík / Gastromapa (@lukashejlik)

Na snímcích je vidět, že si to obě dívky pořádně užívaly. Dokonce společně vytvořily novou tradici, kterou se budou snažit dále dodržovat.

„Dnešním přefocením momentek z loňských prázdnin jsme začali novou tradici,“ vysvětlil Hejlík a přidal pro srovnání jak fotky loňské, tak ty letošní.

Poznávali krásy Českého středohoří

Klára sice změnila barvu i délku vlasů, ale jinak zůstaly holky stále stejně vysmáté. Je vidět, že si výlety se známým hercem opravdu užívají.

Kromě Žatce, který je vidět na fotce, navštívil Lukáš ještě další krásná místa Českého středohoří. Podle jeho stories se zastavili i v Lounech, Terezíně či v Litoměřicích.

Zdroj: Forbes, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články