Suzanne Somers alias Carol z Kroku za krokem si pochvaluje soužití s manželem. V noci se dokonce drží za ruce

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Suzanne Somers
Zdroj: Profimedia

20Spousta z nás si ji pamatuje jako starostlivou matku Carol ze seriálu Krok za krokem. Ten byl populární především v posledním desetiletí minulého století a krátce po roce 2000, oblíbený je ale i dnes. Ostatně aktuálně běží na obrazovkách jedné z našich komerčních televizí. Herečku Suzanne Somers by ale dnes nejspíš málokdo poznal.

Je jí 76 let. Stále se ukazuje ve společnosti, změnila se ale skoro k nepoznání. Blonďatá kráska, která byla před několika lety symbolem dokonalosti, je sice stále usměvavá a ve svém věku vypadá skvěle, nicméně Carol už by v ní viděl jen málokdo.

Přesto se ale udržuje v kondici. Nedávno v médiích dokonce prozradila několik svých receptů na mladistvý vzhled a neustále dobrou náladu. Způsobů, kterými si seriálová Carol udržuje úsměv na tváři, je celá řada.

Velká rodina

Suzanne Somers se nedávno objevila ve společnosti po boku svých dvou vnuček. Když pózovala vedle sedmadvacetileté Camelie a o tři roky mladší Violet, vypadala skvěle. Podle zahraničního webu Daily Mail působila spíš jako maminka dvou nádherných žen, nikoli jejich babička.

Podle portálu dbá herečka především na péči o svou pleť, a proto také vypadá spíše na 50 než na 76 let. Ona sama ale říká, že velká rodina jí dělá radost a vždy má díky ní důvody k úsměvu.

A pokud se usmívá, není zkrátka šance, že by jí to neslušelo. Před lety dokázala pobavit fanoušky humorem v televizním sitcomu, dnes ji lidé obdivují za to, jak ve svém věku stále vypadá skvěle. V showbyznysu se tak rozhodně ani po letech neztratila.

Energií překypuje i díky manželovi

I když jsou spolu už několik let, jejich láska je stále mladá. Suzanne Somers přiznává, že se svým mužem Alanem Hamelem se v noci dokonce stále drží za ruce.

„Naše láska je nekonečná. Miluji ho objímat, vískat ho ve vlasech. On mi stále říká, jak jsem krásná. A v noci se držíme za ruce,“ řekla herečka v rozhovoru pro Aol.

Společně také každou sobotu pořádají takovou menší párty ve dvou. „Každou sobotu udělám doma Alanovi vynikající večeři. Pak pijeme tequilu a tancujeme spolu po domě,“ směje se Somers. I díky tomu má dnes stále tolik energie.

Zdroj: Aol, Daily Mail, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články