Carol ze seriálu Krok za krokem: Zašlou slávu si plastiková královna Suzanne Somers kompenzuje výkřiky o svém libidu

od Šárka Blahoňovská
2 minuty čtení
carol krok za krokem
carol krok za krokem

V roce 1991 ještě zářila v roli starostlivé sympatické mámy v seriálu Krok za krokem. Na další roli Suzanne Somers už si jen stěží vzpomeneme, přesto její jméno zaplňuje bulvár. Jaká je její životní a profesní cesta?

Somers to neměla v dětství lehké. Když jí bylo šest let, z otce se stal alkoholik. S tím se pojilo i jeho chování a malé dceři často nadával a bil ji. Tomu neunikli ani její další tři sourozenci. Ani ve škole jí to zrovna nešlo, jelikož je dyslektik. Našla se však v uměleckých oborech.

Chtěla se živit hudbou

Kdyby neotěhotněla, dostudovala by hudbu na vysoké škole. Poté, co se jí a jejímu manželovi narodil syn, začala s prací modelky. V roce 1980 a 1984 se objevila v pánském časopise Playboy.

Po menších epizodních rolích byla obsazena do seriálu Three‘s Company. To už byla podruhé vdaná. Po čtyřech letech v seriálu si ale zkazila pověst tím, že smlouvala o honorář, a odjela do Las Vegas.

Živila se tam jako bavička nebo tanečnice, než obnovila svou hereckou kariérou v úspěšném seriálu Krok za krokem díky roli maminky Carol.

Zdroj: The Heart Truth / Public domain

Před dvaceti lety se dozvěděla krutou diagnózu

V roce 2000 byla herečce  diagnostikována rakovina prsu. Odmítla navrhovanou léčbu v podobě operace a chemoterapie, ale podstoupila ozařování.

Ačkoliv nemoc porazila, dnes tvrdí, že by ani do tohoto způsobu léčby nešla. Jenže v té době ještě nebylo o nemoci a její alternativní léčbě moc informací.

O osm let později ji lékaři vystrašili s podobnou diagnózou, nakonec se však ukázalo, že její zdravotní problémy souvisely s černou plísní v jejím domě, což byla oproti rakovině legrace.

Tyto zkušenosti popsala ve své knize Knockout, v níž vyzdvihuje právě alternativní způsoby léčby rakoviny, za což bývá kritizována. Je také velkou fanynkou hormonální substituční terapie a plastických operací.

Suzanne Somers tráví spoustu času se svou rodinou. O manželovi v bulváru ráda vypráví a pochvaluje si svůj milostný život. Údajně jsou tak zamilovaní a vášniví jako na začátku vztahu. Což je obdivuhodné, jelikož se potkali v sedmdesátých letech v televizní show Anniversary Game a v roce 1977 se vzali.

Autor: Alice Konopásková

Související články