Štefan Margita na Poctu Karlu Gottovi dorazil bez Hanky Zagorové. Ta po něm poslala vzkaz

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Stefan Margita
Zdroj: Nextfoto

Vzpomínkové koncerty Pocta Karlu Gottovi, které se uskutečnily v neděli a v pondělí v O2 areně, zaznamenaly obrovský úspěch. Zúčastnila se jich většina tuzemských hvězd, některé se však musely omluvit. Jednou z nich byla bohužel i Hanka Zagorová.

Dva koncerty nazvané Pocta Karlu Gottovi, které pořádala jeho manželka Ivana, byly opravdovou poctou, kterou si nechal ujít jen málokdo.

V publiku seděly tisíce Mistrových fanoušků a na pódiu se střídala jedna hvězda za druhou. Vystoupila tam například Lucie Bílá, Jitka Zelenková, Marek Ztracený či Štefan Margita.

Mezi hosty chyběla slavná zpěvačka

Právě ten měl dorazit i se svou manželkou Hanou Zagorovou. Zpěvačka se ale nakonec z koncertu omluvila. A není divu, teprve před nedávnem byla propuštěna z nemocnice.

Bezprostředně po návratu domů se Hanka svěřila, že se cítí sice lépe, ale je ještě příliš slabá na to, aby mohla veřejně vystupovat.

Musel ji zastoupit Štefan Margita

Na pódium pražské O2 areny tak dorazil světoznámý pěvec sám. Vystoupení dokonce nasdílel na svůj instagramový profil.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Štefan Margita (@stefanmargita_official)

„Tak jdeme na to. Budu potřebovat vaši sílu,“ řekl hned v úvodu. „A my si spolu zazpíváme, protože to pošleme Karlu Gottovi,“ vysvětlil vzápětí umělec.

Její manžel vyřídil srdečné pozdravy

„A jinak, Hanka vás moc zdraví,“ dodal těsně před svým vystoupením. Po tomto prohlášení si vysloužil od diváků veliký potlesk.

Následně převedl svůj pěvecký um na slovenské písni Išel Macek (Hej, Macejko), kterou s oblibou zpívával i sám mistr Karel Gott.

Zdroj: Super, OnlyU, Instagram

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články