Hana Zagorová je doma z nemocnice. Vypadá dobře a Margita jí poskytuje prvotřídní servis

od Markéta Krejčí
< 1 minuta čtení
Zagorova Hana
Zdroj: Show Jana Krause / Profimedia

Hanka Zagorová má konečně důvod k úsměvu. Po čtrnácti dnech byla propuštěna z nemocnice. Jak se v neděli svěřila deníku Blesk, její manžel Štefan Margita se o ní příkladně stará. Stále se ale cítí velmi slabá, práce tedy musí zatím počkat.

Před 14 dny se všem fanouškům zpěvačky Hanky Zagorové téměř zastavil dech. Oblíbená umělkyně totiž upadla do bezvědomí a následně ji musela odvést záchranná služba rovnou do nemocnice. Informovali jsme o tom zde.

Z nemocnice odjela na vozíku

Včera už si ji konečně mohl vyzvednout její milovaný manžel, operní pěvec Štefan Margita. Jak napsal deník Extra, Hanku přivezl k přistavenému taxíku na invalidním vozíku.

„Normálně samozřejmě chodím. Oni se ale jistili, co kdyby náhodou, chápu to,“ vysvětlila Hanka v rozhovoru pro deník Blesk.

Nová deska musí počkat

Stále ovšem není plně v kondici. Přece jen čtrnáctidenní kapačky a transfuze musejí dát člověku „zabrat“. Na práci se tak umělkyně zatím necítí.

„Tak jsem pořád taková slabá, na nějaké zpívání to ještě opravdu není. Ono to ale přijde a snad konečně nahraju tu novou desku,“ pochlubila se pro Blesk.

Oslava proběhla jen symbolicky

Jinak si zpěvačka nemůže na nic stěžovat. Její manžel se totiž o ní stará přímo ukázkově. „Přivítalo mě třicet krásných růží ve váze, protože 6. června jsme měli se Štefanem 30. výročí svatby,“ nastínila.

To ovšem nebylo zdaleka všechno. Slavný pěvec se pak vrhl rovnou do kuchyně. „Štefan navařil pravý maďarský perkelt s tarhoňou, takže jsem si báječně pochutnala,“ dodala.

Na oslavu samozřejmě nesměly chybět ani bublinky. Jak ale Hanka vysvětlila, ona si jen trochu cucla, neboť musí stále ještě dodržovat rekonvalescenční režim.

Zdroj: Blesk, Extra, OnlyU

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články