Simona Krainová si dává vitamíny v infuzích. Lidé kritizují, že si pro reklamu nechá rozpíchat ruce

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Simona Krainova
Zdroj: Nextfoto

Simona Krainová často na svém instagramu přidává tipy na to, co dělá, aby se cítila dobře a také vypadala mladě. Ne vždy se ale fanouškům zavděčí. V jednom z posledních příspěvků se pochlubila, že si nechává píchat vitamíny přímo do žíly. A dočkala se za to kritiky.

Krainová sdílela na sociální síti několik fotografií, na kterých sedí v křesle a v ruce má napíchané hadičky. Slabším povahám se už z toho udělalo špatně. Podle modelky je to ale skvělý způsob, jak dostat do těla vitamíny.

A zatímco někteří sledující s ní souhlasí, a dokonce prý na podobné procedury také chodí, podle jiných je to nesmysl a především hloupý způsob, jak dělat reklamu. Krainová si tak pod příspěvkem přečetla i řadu negativních komentářů.

Vzhledem k tomu, že ona sama si někdy do lidí rýpne, měla by se s podobnými slovy srovnat lehce.

Co všechno člověk udělá pro reklamu?

Někteří sledující pod příspěvkem kritizují to, že Simona ukazuje své napíchnuté ruce jen proto, aby si vydělala za sdílení reklamy.

„To jsou ale kraviny, do zdravého člověka pumpovat nějaké svinstvo. Vy musíte mít imunitu jako špagáty, vždyť jste pořád v teplých krajích,“ zlobí se uživatelka Kristýna.

Podle té je hloupost se nechat dobrovolně napichovat a propichovat kvůli reklamě. Jak podotýká, ona sama by do něčeho podobného nikdy nešla.

Na druhou stranu někteří lidé se Simony zastávají, že je to vlastně celé její věc, jak se svým tělem nakládá.

Pochybnosti kolem složení

Někteří uživatelé nemají až tak problém s tím, že to Simona dělá pro reklamu. Ptají se ale zvědavě na složení infuze. A jelikož odpovědí jsou především vitamíny, mají lidé pocit, že ty se dají do těla dostat i jiným způsobem.

„Dej si heroin a jsi v pohodě,“ vzkázal Simoně uživatel Bondoly70. „Co vám tam dali? Nějaký životabudič? To bych také potřeboval,“ zamýšlí se Milan.

Krainová na komentáře odpovídá, věnuje se nicméně jenom těm, které jsou pozitivní a ve kterých může lidem skutečně poradit.

Kritiku nijak neřeší a zdá se, že je po tom, co do žíly dostala, opravdu docela v pohodě. Za normálních okolností by totiž tolik narážek mohlo člověka pěkně vytočit.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články