Názor: Simona Krainová si nenápadně rýpla do hospodyněk v nažehlených zástěrách. Sama se přitom honí za dokonalostí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
simona krainova
Zdroj: Nextfoto

Simona Krainová údajně obdivuje ty, kdo stíhají před Vánocemi uklidit celý dům, napéct cukroví, věnovat se dětem a ještě u toho dobře vypadat. Její slova fanoušky potěšila i přesto, že z nich čiší ironie na kilometry daleko. Většina z nich to spolkla i s navijákem.

Se svými sledujícími to Simona umí. Jakmile se vyjádří k hejtu, ostatní se jí zastávají a podporují ji. Teď si ale nenápadně rýpla do těch, kteří se honí za dokonalostí, i když v jiném směru, než to dělá ona.

Nedávno se modelka nechala slyšet, že ženám ze vsi na jejich vzhledu nezáleží a nestarají se o sebe tolik, jako ona sama. Přitom před pár lety hrdě prohlašovala, že je holkou z vesnice. Fanoušků se svými výroky tehdy dotkla, vše však musela vysvětlovat.

Netrvalo to dlouho a na instagramu Krainové se objevil další příspěvek, nad kterým může rozumný člověk jen zakroutit hlavou. Simona sice naoko chválí ty ženy, které zvládají během Vánoc dobře vypadat a mít vše připravené na Štědrý den, je ale vidět, že to myslí spíše ironicky. Přitom ona sama už nějaký ten čas dokazuje, že jí jde především o krásu.

Obdivuji vás

„Stíháte? Já nikdy nic. Fakt obdivuji všechny ty dokonale působící hospodyňky, co se na sociálních sítích ukazují v nepřehlédnutelně čistých vyžehlených zástěrách při přípravě vánočního cukroví a jako bonus už mají vše navařeno, upečeno, uklizeno i nakoupeno,“ napsala.

Jako kdyby přitom popisovala sama sebe. Ona si totiž vždy dává záležet na tom, aby vypadala dokonale a ukázala fanouškům přesně to, co chtějí vidět. Je to cítit dokonce i z fotky s vánoční čepičkou, kterou ke svému proslovu přidala.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený simonakrainova (@simonakrainova)

„Gratuluju. To já jedu celý život smykem. Bez zástěry a bez šance všechno stihnout v klidu,“ napsala. Dodala, že je jí to úplně šumák. Je velký div, že jí to sledující věří.

„Kdybych to všechno nedělala z bezmezné lásky k dětem, tak bych teď seděla s lahví dobrého vína někde v teple pod palmou. S velkým nápisem GRINCH na triku,“ dodala. No, to jsme všichni rádi, že své děti tolik miluje a my nepřijdeme o její slohové zprávy o tom, jak je vlastně dokonale nedokonalá…

I když je příspěvek Simony Krainové jedna velká ironie a slovo za slovem je vlastně jen žádostí o obdiv, její ovečky na to opět skočily.

V komentářích se tak Simona dozvídá, jak má ve všem pravdu. Je vidět, že některým lidem stačí opravdu málo k tomu, aby je modelka přesvědčila o své pravdě.

Zdroj: Instagram, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články