Simona Krainová se dotkla lidí ze vsi. Sama se přitom dříve za holku z vesnice označovala

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
simona krainova
Zdroj: Nextfoto

Simona Krainová ve svých 49 letech často mluví o tom, jak se ještě necítí stará. Nijak se netají tím, že aby vypadala mladší, podstupuje různé lékařské procedury. Někteří její fanoušci to nechápou, doposud ale neměli žádný velký důvod do ní kvůli tomu rýpat. Teď ho ale od Simony dostali.


Krainová v rozhovoru pro iDNES uvedla, že ji její tělo živí, a proto do něj investuje o něco víc než ženy na vsi. Hned na začátku rozhovoru podotkla, že prsa má svoje a o jejich plastické operaci nikdy nepřemýšlela.

Botox pro ni ale není neznámým slovem a injekce, které si nechává pravidelně píchat do kůže na obličeji, jí prý pomáhají k dokonalé pleti. V současné době se také chystá na operaci horních víček.

„Nechávám si odstranit nadbytečnou kůži. Tento zákrok absolvovala spousta žen i mužů v mém věku a není to něco, co by mi udělalo zle,“ říká Simona v rozhovoru. Hned potom ale řekla větu, za kterou se do ní její fanoušci pustili.

„Všechny tyhle věci, o kterých se bavíme, dělám proto, že mě moje tvář a tělo živí. Takže samozřejmě na to beru zřetel a řeším vzhled. Neříkám, že každou vrásku, ale tím, že dělám tuto práci, se na to určitě zaměřuji víc než třeba nějaká žena na vesnici, která na to nemá  čas a je to úplně mimo její sféru,“ řekla topmodelka.

Sama se označila za holku z vesnice

Někteří lidé již dříve nedokázali pochopit, jak může Simona trávit tolik času podstupováním procedur, po kterých vypadá mladší. O svém věku koneckonců hodně mluví a je na ní vidět, že se stáří tak trochu bojí.

„Pro některé je to moc, když ukazuji, jak mi píchají jehly do obličeje nebo do krku, ale já chci ženám ukázat, že stačí málo a mohou si takhle pár let ubrat. Vím, že některé ženy to tají a tvrdí, že je to genetika nebo kosmetika, ale většinou je to lež. Věk nezastavím, ale to neznamená, že musím vypadat jako stařena,“ svěřila se Blesku Krainová.

Její slova o ženách z vesnice se mnohých dotkla i na základě toho, že se kdysi za jednu takovou „holku z vesnice“ označila. V rozhovoru pro Blesk v roce 2006 radostně mluvila o tom, co pro ni venkov znamená. Teď je to ale očividně jinak.

Dotkla se nejednoho fanouška

Její názor na zkrášlování vlastního těla lidé ještě skousnout dokázali. Jakmile ale padla osudná slova, v diskuzi se do Simony pustili. „Holka, ty ženám ze vsi nesaháš ani po kotníky,“ napsal naštvaně jeden z fanoušků. A se svým názorem rozhodně  nebyl sám.

„Paní Krainová, co výrok to perla. Co tím chcete říct? Že venkov je zaostalý? A naopak já Pražák, co vzhled neřeším, jsem divná? Měla byste se trochu zamyslet, než něco řeknete,“ píše další sledující. „A ještě doplním, že její smýšlení je povrchní,“ dodává.

Simona si tedy svým vyjádřením u fanoušků rozhodně příliš nešplhla. Příště by se měla nejspíš více zaměřit na volbu slov a přemýšlet, než řekne první věc, která ji napadne. Touto hláškou si totiž udělala řadu nepřátel.

_________

Aktualizace 20. 9.: Simona Krainová vše vysvětlila v příspěvku na instagramu.

Zdroj: iDNES, Super, Blesk

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články