Simona Krainová fotila kampaň společně se starší sestrou Yvonou. Pro tu byla inspirací při hubnutí

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
simona krainova
Zdroj: Nextfoto

Simona Krainová je na svém instagramu denně aktivní. To ale mají očividně v rodině, i její starší sestra Yvona Maléřová totiž na své sociální síti pravidelně komunikuje s fanoušky. Zveřejnila tam například svou fyzickou proměnu. K hubnutí jí byla inspirací právě její slavnější sestra. Nedávno se obě dámy zúčastnily společného focení.

Krainová má postavu bezchybnou. Když se ale se sestrou objevily v černých kostýmcích na nedávném focení, bylo vidět, že Yvona je na tom ještě o něco lépe. Pět let věkového rozdílu starší sestra jednoduše schová.

Ne vždy měla dokonalou postavu

Dnes má sice Yvona Maléřová dokonalou postavu, nebylo tomu tak ale vždy. Ještě před několika lety měla nějaké to kilo navíc. A právě její sestra Simona byla tím, díky komu se nakonec rozhodla zhubnout. Nebylo to ale její pozitivní motivací.

Na svou sestru pro její postavu a slávu Yvona žárlila. Proto se rozhodla, že se sebou také něco udělá. A podařilo se jí to, takže dnes má na své sociální síti spoustu fanoušků.

Yvona v médiích přiznala, že když se pokoušela hubnout, na zdi ve svém pokoji měla pověšené fotografie ze Simonina kalendáře nafoceného v Keni. Na těch modelka vystavila svou dokonalou postavu a tak se stala její sestře motivací.

Chce se především dobře cítit

Dnes si Yvona svou postavu udržuje. Občas fanouškům ukáže, jak cvičí, jindy jim zase představí nějaký ten zdravý recept. Největší radost má z toho, že se jí v minulosti podařilo na sobě zapracovat a přesvědčila sama sebe, že když chce, dokáže mít i pevnou vůli.

Ačkoli žárlivost vůči Simoně byla jejím palivem, se sestrou si skvěle rozumí a jedna na druhou nedají dopustit. Společně podnikají mnoho věcí. A když se v médiích objeví jedna vedle druhé, je skutečně vidět, že jsou to sestry. A to nejen podle jejich vzhledu.

Simona se kdysi zmínila, že ačkoli její sestra žije v Havířově, a mají to tak k sobě daleko, jsou spolu celý život téměř denně v kontaktu a navzájem se podporují a pomáhají si. Dokonce spolu i několikrát do roka tráví dovolenou.

Tak jako ona byla pro Yvonu inspirací při hubnutí, tak naopak Simona svou starší sestru v mnohém obdivuje. Je hrdá na to, s jakým úsilím se její starší sestra pustila po čtyřicítce do hubnutí a jak si dokáže dobrou formu udržet a pracovat na sobě.

Zdroj: Instagram, Expres, OnlyU

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články