Sestra Simony Krainové prošla neuvěřitelnou proměnou. Její současnou postavu byste brali také

od Nikola Jaroschová
2 minuty čtení
simona krainová
Zdroj: Profimedia

Když na ni člověk pohlédne nyní, nechce se věřit tomu, že oslavila už padesáté druhé narozeniny. Yvona Krainová, sestra modelky Simony, vypadá dnes naprosto fenomenálně. Vždycky to tak ale rozhodně nebylo.

Simona Krainová se může pochlubit o pět let starší sestrou Yvonou. Ta prošla obrovskou proměnou a na svůj věk teď rozhodně nevypadá.

Ještě před šesti lety ale nevypadala tak skvěle jako dnes. Usměvavá kráska byla silnější, a proto se rozhodla, že zhubne.

Na sestru žárlila

Bez pevné vůle by to nešlo, tu ale Yvona podle svých slov rozhodně nemá. Raději si nedala drink, jen aby na dané místo mohla jet autem.

Raději prý nezačala hrát na housle nebo se nenaučila žádný cizí jazyk. Přiznala, že na svou mladší sestru, známou modelku, žárlila a záviděla jí.

Její postava se jí ale nelíbila, a tak se rozhodla, že pořádně zamaká a zhubne. Shodila několik kil, takže dnes se chlubí na sociálních sítích skvostnou postavou. Tu získala i během, který si zamilovala, a ráda proto s ostatními sdílí své běžecké úspěchy.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený yvona_malerova_krainova (@yvona_malerova_krainova)

Na zdi měla pověšené její fotky

Sestry si jsou navíc podobné i vzhledově, takže kdyby Simona náhodou onemocněla, Yvona by ji klidně mohla zastoupit.

K motivaci, aby zhubla, si dokonce dala na zeď Simoniny fotky z jejího prvního kalendáře, který se fotil v Keni. Prý se tím chtěla motivovat, aby zvedla zadek a začala hubnout.

Takhle ale myslela v minulosti, dnes jí záleží hlavně na tom, aby nejen dobře vypadala, ale hlavně aby se cítila dobře. Sama je nejvíce ráda za to, že se přesvědčila, že není žádná bábovka, ale že se umí hecnout a zabrat, aby měla fyzičku, kterou chtěla.

Ani karanténa a zavřená fitka ji nezastavila. Chodí běhat do lesa, dělá doma dřepy, sedy lehy a další posilovací cviky. Yvona je důkazem, že začít hubnout se dá opravdu v každém věku a že je to všechno jen o vůli.

Autor: Barbora Turková


Související články