Shannen Doherty vyrazila na rande s nejlepším přítelem. Fanoušci nemocné herečce skládají komplimenty

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Shannen Doherty
Zdroj: s_bukley / Shutterstock

Shannen Doherty prožívá náročné období. V dubnu letošního roku oznámila, že se po 11 letech rozvádí se svým manželem fotografem Kurtem Iswarienkem. Před nedávnem zase zveřejnila informace o tom, jak bojuje s rakovinou. I tak se ale snaží mít v rámci možností pozitivní náladu a na jejích sociálních sítích se sem tam objeví nějaký milý příspěvek.

Už letos v lednu podle serveru Daily Mail lékaři Shannen oznámili, že se rakovina rozšířila až do mozku. Herečka na tom zdravotně není příliš dobře, přesto se snaží užívat si každou možnou chvíli ve svém životě.

Na svém instagramu sdílela snímek, ve kterém se pochlubila, že si užívá rande s Chrisem Cortazzem. Ve skutečnosti jde o jejího dlouhodobého nejlepšího kamaráda, se kterým si podle webu Survivor Net užila krásný večer v přátelském duchu.

Spekulace o vztahu

Příspěvek u mnoha sledujících vyvolal otázku, zda s Chrisem Shannen skutečně chodí. Zdá se ale, že jsou opravdu jen nejlepší kamarádi.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Chris Cortazzo (@chriscortazzo)

V minulosti ho tímto slovním spojením označila už mnohokrát a slovo „rande“ v jejím popisku bylo pravděpodobně použito jen jako humor. Pár spekulací se sice v komentářích objevuje, lidé se ale více zaměřují na to, jak se herečka cítí po zdravotní stránce.

Hlavně aby byla v pořádku

Největší část komentářů je věnována přáním brzkého uzdravení. Fanoušci se starají, zda je herečce už lépe, posílají jí pozdravy a psychickou sílu, kterou nyní potřebuje.

„Prosím Boha každý den, aby ji konečně té nemoci zbavil,“ píše například uživatelka Carol. Další sledující pak Shannen chválí a připisují milé komplimenty, podle kterých vypadá skvěle a je vidět, že si večer po boku přítele užívá.

Ačkoli nemá jednoduché období, snaží se být silná, dělat vše pro to, aby se co nejvíce bavila, na svět se usmívá a s fanoušky komunikuje. Lidé tak doufají, že na tom bude zdravotně brzy lépe a vše se zase obrátí k lepšímu.

Zdroj: Instagram, Survivor Net, OnlyU, Daily Mail

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články