Shannen Doherty zveřejnila video před operací mozku. I takhle může vypadat rakovina, napsala

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
Shannen Doherty
Zdroj: s_bukley / Shutterstock

Shannen Doherty se do povědomí lidí zapsala jako Brenda Walsh v seriálu Beverly Hills 90210. I dnes je herečka velmi slavnou a má své podporovatele. Pro ty ale v posledních letech nemá moc dobré zprávy, už od roku 2015 ji totiž trápí rakovina.

Rakovina prsu jí byla diagnostikována poprvé před 8 lety. Ačkoli se na ni přišlo v poměrně raném stádiu a herečka se léčila, nakonec se jí nemoc vrátila.

A tak po krátké pauze, kdy měla dojem, že nad rakovinou vyhrála, v roce 2020 oznámila, že se problém objevil znovu.

Rozšířila se do mozku

Už letos v lednu podle serveru Daily Mail lékaři Shannen oznámili, že se onemocnění rozšířilo až do mozku. Trvalo ale dlouhé měsíce, než se sama herečka rozhodla s informací vyjít na veřejnost.

Nyní se podělila se záběry z nemocnice, na kterých popisuje, jaký strach před operací měla a jak se i v současné chvíli bojí o svůj život.

Na videu to sice vypadá, že je herečka statečná, ve skutečnosti prý ale byly její myšlenky šíleně temné.

Pomáhá ostatním

„Strach byl pro mě tehdy zdrcující. Strach ze všech možných špatných výsledků, strach z toho, že mámu opustím a jak ji to ovlivní. Bála jsem se, že až se probudím, nebudu už sama sebou. I takhle může vypadat rakovina,“ píše Doherty u příspěvku.

Pro řadu sledujících je velkou hrdinkou. „Díky, že jste něco podobného sdílela. Já jsem ve vašem věku, nikdy jsem nekouřila, přesto mám rakovinu plic. Pomáhá mi vidět, že v podobné situaci nejsem sama,“ vzkázala herečce uživatelka Shaunaleed.

„Jste neuvěřitelná. Jsem velmi ráda, že jste něco podobného zveřejnila. Všichni říkají, že je třeba být bojovníkem, jen málokdo to ale dokáže skutečně ukázat,“ dodala uživatelka Kim.

Herečka je nyní poměrně slabá a nadále bojuje se zdravotními problémy. Operace dopadla nakonec dobře, to ale zdaleka neznamená, že rakovina je na ústupu. Fanouškům teď nezbývá nic jiného než Shannen podporovat a doufat, že se její situace brzy zlepší.

Zdroj: ET, Daily Mail, Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články