Shakira po boku své matky opět září štěstím. Jsou si podobné jako vejce vejci

od Soňa Jiroutová
2 minuty čtení
Shakira
Zdroj: vipflash / Shutterstock.com

V životě zpěvačky Shakiry se za poslední rok událo několik negativních momentů, které se svými fanoušky sdílela nebo je propírala média. Nyní však zpěvačka potěšila fanoušky fotkou se svou matkou Nidiou, z níž sálá radost a klid.

Zpěvačka byla dlouhé roky vdaná za fotbalistu Gerarda Piquého, s nímž má dva syny. Byli považováni za stabilní a krásný pár. Pak ale přišla zpráva o jejich rozvodu a všichni byli v šoku.

Těžký rozvod a úprk ze Španělska

Jejich vztahu nikdo na začátku nedával moc nadějí, ale dvojice všechny převezla a ukázala, že i dva různé světy mohou společně fungovat.

Fotbalista se ale po letech manželství zamiloval a začal randit s Clariou Chia Martiovou. Když se začaly objevovat jejich společné fotky, šli manželé s pravdou ven.

Pro zpěvačku byl rozvod velmi bolestivý. Dokonce o svém zlomeném srdci napsala píseň, která se ne všem fanouškům líbila, protože v ní svého bývalého manžela údajně ponížila.

Tato píseň následně vyhrotila vztahy mezi zpěvačkou a jejím tchánem, v jehož domě v Barceloně bydleli. Ten měl dle serveru Blesk poslat své snaše ostrý dopis a vyzvat ji k vystěhování.

Shakira společně s dětmi sbalila kufry a vrátila se do Miami. Od té doby je vidět, že se zpěvačce daří lépe a vrací se k té vyrovnané a energické ženě, jakou fanoušci znají.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený Shakira (@shakira)

Dospělá, ale stále u mamky na klíně

Důkazem je i fotka, kterou Shakira sdílela na svém instagramu. Z ní patrné, po kom zpěvačka zdělila svůj šarm a úsměv.

„Ano, ve svém věku stále sedím mámě na klíně,“ napsala k fotce interpretka hitů Hips Don’t Lie nebo Waka Waka (This Time for Africa).

Shakira má sice 8 starších sourozenců, ale všichni jsou nevlastní. Její otec William Chadid je má ze svého předchozího manželství.

Zpěvačka je jediným dítětem Nidie. A možná právě proto mají spolu tyto dvě velmi blízký vztah.

To je z fotografie zřejmé, protože obě ženy jsou na fotce uvolněné a mateřská láska z ní přímo sálá. Navíc jsou si podobné jako vejce vejci.

A zpěvačce se začíná dařit i v osobním životě. Spekulovalo se o tom, že o ni projevil zájem slavný herec Tom Cruise, ale Shakira jej měla odmítnout.

Naopak s jedzcem Formule 1, Lewisem Hamiltonem, to je zřejmě jiná píseň. Vypadá to, že tito dva jsou více než jen přátelé.

Zdroje: Blesk, Instagram, Hello!, Daily Mail

Autor: Soňa Jiroutová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články