Šéfkuchařka Kamu sdílela několik fotek ze své svatby. Věří, že manžela jí uvařil vesmír

od Šárka Cvrkalová
2 minuty čtení
kamu
Zdroj: Profimedia

Šéfkuchařka a influencerka Kamu se v poslední době na sociálních sítích proslavila velmi výrazně. Možná tomu napomáhají i dlouhé příspěvky a úvahy, kterými denně zahrnuje své sledující. Tentokrát se pustila do vyprávění manželství a vysvětlila svým fanouškům, jak s manželem uvařili vlastní vesmír.

Původně se vdávat nechtěla. Bála se závazků a nepřemýšlela o rodině. Pak ale poznala Robiho a 14. června roku 2020 se vzali. V rámci dvouletého výročí se influencerka pochlubila na instagramu tím, jak se jejich vztah během manželství zdokonalil.

„Manželství je snem mnoha žen. Já už si ale od dětství nikdy nechtěla nikoho vzít, nechtěla jsem mít rodinu. Prostě jsem nechtěla prožít to, co moji rodiče a jejich rodiče. Chtěla jsem ochránit sebe a své možné budoucí děti před všemi těmi nekonečným hádkami, dramaty a traumaty,“ svěřila se nejprve na sociální síti.

Robi všechno změnil

„To bylo do doby, než jsem potkala Robiho. S ním jsem si uvědomila, že já nejsem ani moje rodiče ani moji předci. Pochopila jsem, že tenhle rodinný vzorec můžu přerušit a začít psát úplně nový příběh plný lásky, soucitu, empatie, pohody a porozumění,“ pokračuje ve svém vyprávění.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený KAMU (@chefkamu)

U fotografie, na které se pochlubila svými svatebními šaty a nechala se po dvou letech fanoušky obdivovat v outfitu, který měla tehdy na sobě, napsala, že si prince na bílém koni tak nějak vysnila, a proto jí ho vesmír uvařil.

„Před dvěma lety, jen dva měsíce poté, co mě Robi požádal o ruku, jsem na sobě měla krásné bílé šaty, cítila bezpodmínečnou lásku všude kolem a stala se šťastnou nevěstou, která by jednou ráda vlastní rodinu,“ rozplývá se Kamu. „2 roky a přijde mi to jako století. Děkuji ti za všechno. Děkuji, že jsi můj nejlepší učitel, přítel a manžel. Miluji tě,“ dodala.

Uvařili si svůj vesMÍR

Nejen na základě vztahu pár společnými silami napsal knihu, ve které radí fanouškům, jak si také mohou uvařit svůj vlastní vesmír. Další společná fotografie, kterou Kamu na internet přidala, vypovídá o tom, že jejich rady nějakým způsobem fungují.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

Příspěvek sdílený KAMU (@chefkamu)

Ona i Robi se na ní usmívají a ukazují, že jejich láska je i po dvou letech nehynoucí. „Když jsme posvatební ráno seděli v restauraci, smáli se nad tím, jak je život boží a jak šťastní spolu jsme. Pak nám přišla zpráva s odkazem na článek v českých médiích. Titulek zněl: ‚Kamu a Robi se rozešli‘,“ cituje influencerka úryvek vlastní knihy.

V ní pak vysvětluje, že pár dní nepřidali nic na sociální sítě a média si to přebrala po svém. „Okamžitě jsme vybuchli smíchy a připili si na naše novomanželství,“ dodala. Celý příspěvek zakončila myšlenkou, že vytvářet si domněnky na základě nevědomosti je nesmysl.

Zdroj: Instagram

Autor: Šárka Cvrkalová


Sdílet článek:Share on Facebook
Facebook

Související články