Šárka Vaculíková se údajně vdala za kolegu z divadla. Zřejmě se inspirovala snímkem Vyšehrad: Fylm

od Markéta Krejčí
2 minuty čtení
Vaculikova Sarka
Zdroj: Nextfoto

Šárka Vaculíková je sympatická herečka, která nedávno zářila ve snímku Vyšehrad: Fylm. Její postava si tam vzala za muže ne příliš bystrého fotbalistu Laviho. Nyní to vypadá, že scénář krásnou herečku inspiroval. Podle některých informací už je ze Šárky totiž vdaná paní.

Šárka Vaculíková je neteří slavného herce Lukáše Vaculíka. Zahrála si v seriálu Ulice či Cirkus Bukowski. Mnozí diváci ji ale znají především jako Lucii z velmi úspěšného seriálu Vyšehrad.

Obliba tohoto televizního počinu zapříčinila, že s oblíbeným fotbalistou vznikl také film. Ani v něm Šárka nechyběla a roli tam měla pořádně náročnou.

Ve Vyšehradu hrála novomanželku

Z fotbalistovy přítelkyně totiž ve filmu povýší na manželku. Přirozeně se v této nevázané komedii nevyhnula ani bohatým sexuálním scénám.

Jak jsme nedávno psali zde, sympatická herečka si natáčení příliš neužila. Její herecký partner Jakub Štáfek se sice choval jako dokonalý džentlmen, ona je ale velmi stydlivá a z lechtivých scén měla velkou trému.

ondrej kraus

Zdroj: Profimedia

Vše prozradil herec Martin Kraus

Jak se nyní ukazuje, práce na tomto filmu ji nejen poznamenala, ale zřejmě také inspirovala. Začaly se totiž objevovat zprávy, že se ze Šárky rovněž stala mladá paní.

Informaci přinesl server CNN Prima NEWS. Tomu se svěřil herec Martin Kraus. „Asi už to můžu prozradit, oženil se mi bratr,“ řekl celkem nenápadně.

Vzala si kolegu z divadla?

Jeho bratrem je rovněž herec Ondřej Kraus. Ten si letos zahrál v nové pohádce Zakletá jeskyně. Diváci ho také mohou znát ze seriálu Modrý kód.

„Ale koho si vzal, to nebudu prozrazovat,“ snažil se kalit vodu. Pak ale prozradil, že se jedná o velmi známou osobu. Deník Blesk pak přišel s informací, že by se mělo jednat právě o Šárku Vaculíkovou. Ta hraje společně s Martinem v Divadle na Vinohradech. Tak že by tam přeskočila ta pověstná jiskra?

Zdroj: CNN Prima NEWS, BleskOnlyU

Autor: Markéta Mladá


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články