Šárka Vaculíková při natáčení některých scén se Štáfkem hodně trpěla. Nemůže se na ně ani podívat

od Raina Tomanová
2 minuty čtení
sarka vaculikova
Zdroj: Nextfoto

Herečka Šárka Vaculíková se po nějaké době znovu setkala se svým kolegou Jakubem Štáfkem, a to rovnou jako jeho úžasná manželka ve filmu Vyšehrad: Fylm. Zážitků z natáčení má mnoho.

Postavu Laviho asi nemusíme nikomu představovat. Jako jeho manželka to Šárka neměla vůbec lehké. Zjistila, že partner má dítě, i když starší, s cizí ženou. Nakonec ale dojde k usmíření, a to právě díky malému Laviho synovi.

Vaculíková přiznala, že natáčení nebylo příjemné

Oblíbená herečka se se Štáfkem potkala již před mnoha lety v seriálu Ulice, kde spolu sice neskončili v posteli, ale rozhodně k tomu neměli daleko. Nakonec se ale diváci happyendu nedočkali – museli si počkat právě na film o fotbalistovi, který nepobral moc rozumu.

Autoři komedie Vyšehrad: Fylm ale Vaculíkové dali obrovský prostor, který vyplnila především koketováním právě s fotbalistou, kterému se sice nejdříve dařilo, ale potopily ho jeho aférky v barech a alkohol, kterého konzumoval až příliš mnoho.

Vaculíková se ve filmu předvedla jako sexy manželka, která by se pro svého manžela rozdala. Své křivky oblékala do šatů a minisukní, které spíše odhalovaly, než zakrývaly její vnady a další části těla. Přesně takhle si lidé myslí, že vypadají partnerky bohatých sportovců.

Scénu s polibkem nemůže ani vidět

Slovo sex nebo podobné zazní ve filmu nesčetněkrát, vždyť právě o tom skoro celý film jde. Vaculíková se pro Expres svěřila, jak se cítila při natáčení některých scén. Zvlášť vzpomíná na novomanželský polibek, který byl nepříjemný pro oba aktéry.

Scény se samozřejmě musí několikrát zopakovat, takže není divu, že se po několika „polibcích“ pomocí jazyka museli oba cítit nepříjemně. To herečka sama přiznala. Uvedla, že natáčených erotických scén není nic pro ni, ale Štáfek byl velmi pozorný.

„Asi díky tomu, že jsme s Kubou přátelé už delší dobu, bylo možné, abychom hranice překračovali. Kuba se mě vždycky dopředu ptal, kam až může zajít. A když jsme scénu natočili, hned se mi pak omlouval a ptal se, jestli všechno bylo v pohodě,“ svěřila se.

„Nakonec to bylo mezi námi citlivé. Ale je pravda, že jsem stydlivá, takže to nebylo příjemné ani mně, ani jemu,“ přiznala Vaculíková, pro kterou to byla jedna z hlavních rolí, kterou zatím dostala. „Na tu scénu se třeba nemohu ani dívat,“ směje se herečka. Sama ale ví, že k takovému filmu to patří.

Zdroj: Expres

Autor: Raina Tomanová


Sdílet článek:Share on facebook
Facebook

Související články